ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Поради з вивчення іноземної мови

вивчення іноземної мовиЯкщо до недавнього часу людей в Україні, що володіють іноземною мовою, можна було на пальцях перерахувати, то тепер іноземна мова необхідна кожному. Одним, щоб комфортно і впевнено почуватись на закордонному відпочинку, іншим по роботі або в навчанні.

У зв’язку з попитом, що збільшився, в галузі пізнання мов, почали відкриватися курси іноземних мов, з’явилися всілякі самовчителі, відеоуроки мов в інтернеті і багато інших способів за допомогою яких ти людина має змогу вивчати іноземну мову.

Який же варіант краще вибрати, щоб вивчення мови було не в тягар, а в радість, щоб швидко навчитися говорити. Читати, а головне розуміти потрібну мову.

Для початку, потрібно знайти хорошого репетитора. На початковому етапі це особливо важливо, якщо викладач дасть вам базові тонкощі мови, допоможе з вимовою.

По-друге, читайте якомога більше літератури на іноземній мові, так ви, з кожним новим прочитаним текстом, будете поповнювати свій словниковий запас.

По-третє, дивіться фільми іноземною мовою з субтитрами, слухайте аудіозаписи, аудіокниги. Почувши незнайомі слова, обов’язково записуйте їх в словничок, розберіть граматику, переведіть його.

У вивченні іноземних мов існує ланцюжок «читаю – слухаю – кажу». Мабуть, найважчим у низці, вчитися говорити. Намагайтеся якомога більше говорити, наприклад, з домашніми. Якщо такої можливості немає, розмовляйте самі з собою. Розкажіть собі про плани на сьогоднішній або завтрашній день або підведіть підсумок минулого дня.

Не виходить «домовитися з собою», через інтернет можна знайти закордонного друга-співрозмовника.

Ну і останнє – щоб досконально вивчити іноземну мову, без проблем читати, писати, розуміти співрозмовника і вести з ним розмову, потрібно постійно практикувати. Запам’ятайте – все у ваших руках.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами