ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес для початківців

Бізнес для початківцівЯк вибрати свій напрямок в сфері послуг? На відміну від торгівлі, де можна глибоко не вникати в специфіку продукції, а знати тільки її основні властивості, у сфері послуг все по-іншому.

Тут Ви не посередник між виробником і покупцем, Ви самі надаєте послуги. Тому, якщо у Вас є інтерес і здібності до якоїсь конкретної діяльності, це буде дуже важливим аргументом.

Якщо у Вас немає переваг, або те, що Вам подобатися точно не користується попитом, то Вам, необхідно знайти ту сферу, яка буде мати такі характеристики:

1. Популярність і стабільність – треба знайти компроміс, з одного боку нові види послуг можуть мати, на сьогоднішній день, більш високу прибутковість, але невідоме майбутнє, а класичні послуги менш вигідні, але мають стабільний попит (перукарня, мийка …).

2. Можливість розвитку – при пошуку свого напрямку, необхідно заздалегідь продумати перспективи розвитку. Тут може бути декілька варіантів:

2.1. Якщо ключовим моментом, є людський фактор (наука, техніка …), то ви повинні продумати, чи зможете Ви, після підбору і навчання персоналу, утримати його від відкриття власного такого ж бізнесу або відходу до конкурентів. Це можливо, якщо створити комфортні умови та організувати роботу так, щоб кожен співробітник був лише ланкою ланцюжка, не знав усіх тонкощів бізнесу, і відповідно не став Вашим конкурентом.

2.2. Якщо для Вашого виду послуг, ключовим моментом є стартовий капітал (мийка, шиномонтаж …), головне побудувати або взяти в оренду в хорошому місці приміщення та обладнання. Наприклад, мийка – мити машини може кожен, а фінанси, щоб відкрити мийку, є не у всіх.

Це, з одного боку плюс – Ви сьогодні відкрилися, взяли низькокваліфікованих робітників, і сьогодні ж приймаєте клієнтів. З іншого боку, завтра Ваш конкурент, який готовий працювати з меншим заробітком, побудував напроти свою мийку… Простіше кажучи, бізнес для початківців, який побудований тільки на капіталі, легко як відкрити, так і прогоріти на ньому.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами