ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як організувати свою справу: поради початківцям

своя справаБільшість з тих, хто мріє почати свою справу, стикаються з цілою низкою питань, не знаходячи відповіді на які відмовляються від свого задуму, опускаючи руки. У дійсності ж почати свою справу не так вже й важко. Сьогодні безліч бізнесменів і мільярдерів діляться своїм досвідом, даючи цінні поради початківцям.

Наприклад, що стосується початкового капіталу, досвідчені підприємці радять тим, хто має намір організувати свою справу у сфері малого бізнесу, для початку обмежитися декількома тисячами доларів. А ці гроші при бажанні можна досить швидко відкласти. Звичайно, можна взяти кредит у банку, проте зробити це бізнесмену-початківцю не так легко – банки не хочуть ризикувати своїми коштами у разі провалу. Можливо, це виглядає парадоксально, але чим успішніше розвивається ваш бізнес, тим охочіше банки дають кредити. Якщо ви тільки початківець бізнесмен, то фінансові установи навряд чи захочуть позичати вам гроші. Не варто також починати свою справу з продажу квартири чи іншого цінного майна.

Що ж стосується особистих якостей, необхідних для успішного ведення бізнесу, то тут цінуються насамперед завзятість і відсутність шкідливих звичок, таких як залежність від алкоголю, наркотиків, гральних автоматів тощо.

Крім того, не намагайтеся відразу вивести свою справу на високий рівень, відштовхуйтеся від можливостей і почніть з малого. Інакше ви, швидше за все, так і залишитеся ні з чим. Бізнес можна з часом удосконалювати і розвивати, тому спочатку можна обійтися і без таких речей, як шикарний офіс, цілий штат співробітників і сучасне обладнання.

І ще одна порада: відкривати свою справу потрібно з урахуванням того, що справжні гроші приносять старі, перевірені іншими методами, тоді як нові ідеї часто приречені на провал.

 

Если вам нужна сетка рабица, то обратитесь в компанию ПРОМСНАБ, которая занимается изготовлением металлоконструкций и металлопроката.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами