ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Касова стрічка

Касова стрічкаЧекова стрічка або як дехто її називає касова стрічка, використовується дуже часто, у всіх магазинах, супермаркетах, торгових точках і навіть ресторанах. Вся інформація фіксується саме на ній. За законодавством кожне підприємство повинно використовувати касову стрічку для видачі чеків, бо повернення або обмін товару, а також гарантійне обслуговування здійснюється тільки при наявності касового чека.

Відривні частини стрічки – це чеки, призначені покупцям товарів і користувачам послуг. Для споживача фрагмент стрічки стає свідченням його обслуговування саме в даній організації: не дарма відповідальна компанія закликає завжди зберігати чек. У разі претензій до товару чекова стрічка стає головним документом, за допомогою якого споживач може відстояти свої права. З точки зору самої компанії касова стрічка – не менш цінний ресурс. Чек, що переходить до покупця, щоразу дублюється касовим апаратом. Повністю виключається можливість підробити чекову стрічку: два ідентичних свідоцтва покупки збігаються між собою. Вступаючи до розпорядження споживача і продавця послуги, чек стає їх незаперечним договором.

Принтери та касові апарати розраховані на певні розміри і види стрічок. Якщо принтер поломався то потрібно віднести його в ремонт принтеров Киев. Є три основні види касових стрічок: багатошарова самоклеюча касова стрічка, одношарова касова стрічка , і термострічка.

* Багатошарова касова стрічка – це дві спеціальні стрічки з двох шарів. Касовий апарат наноситься на стрічку спеціальним друкарським вузлом. Касова стрічка розділяється на дві частини, верхню більш яскраву отримує покупець, а нижня копія залишається в середині касового апарату. По діаметру ролик буває від 54 до 70мм.

* Термохімічне покриття має термострічка з одного шару. Розміри бувають від 37 до 80мм.

* Одношарова стрічка використовується певної ширини, знаходиться в рулонах. В кінці касової стрічки зазвичай намальована червона лінія – це сигнал, що стрічка скоро закінчиться і її треба замінити.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами