ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Виготовлення візиток

Виготовлення візитокВізитна картка – це сучасний інструмент, який допомагає презентувати людину як ділову особистість. На візитках відображають контактну інформацію, яка повідомляє:
– Прізвище та ім’я власника картки;
– Назва компанії та посади;
– Телефон і адресу для зв’язку.

Одним словом візитні картки – це офіційне запрошення для продовження знайомства або співробітництва.

Візитки бувають наступних видів:
– Особисті. Вони призначені для продовження особистого знайомства. Тут вказується контактна інформація без уточнення роду діяльності. Стиль такої візитки залежить від уподобань власника;
– Корпоративні. Така візитка представляє певну компанію, а не окремої людини. На візитці вказують сферу діяльності компанії, дані фірми і послуги, які вона надає. Дизайн такої візитки може бути виконаний в іміджевому корпоративному стилі.
– Ділові. Такі візитки будуть незамінними на офіційних зустрічах і переговорах. У такій візитці вказуються контакти, бізнес-інформація та особисті дані.

Виготовлення візиток за допомогою цифрового устаткування – це новий вид друку, який відрізняється більш високою якістю в порівнянні офсетним методом друку.

Виготовлення візитних карток володіє такими перевагами:
– Низька ціна в порівнянні з трафаретним друком;
– Можливість друкувати візитки в широкій колірній гамі, завдяки чому реалізуються всі ваші творчі ідеї;
– Висока швидкість друку, яка дозволить терміново отримати вам необхідну кількість візиток;
– Можливість замовити мінімальний тираж візиток;При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами