ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Збільшення ліміту держборгу

держборг сшаТімоті Гайтнер приєднався до президента Обами і Бену Бернанке, і закликав конгрес вирішити питання про збільшення державного боргу. У листі Гайтнера говориться, що конгресмени повинні вирішувати це питання, щоб уникнути ризику дефолту, і запобігти тим самим перебої в платежах.

Засоби міністерства фінансів поки стримують зростання державного боргу, але вони закінчаться з середини лютого і до початку березня. Більш точна інформація про дати з’явиться пізніше.

Ще 27 грудня Гайтнер заявляв, що міністерство фінансів, в спробах уникнути дефолт, вживає надзвичайні заходи.

Ці заходи потрібні, щоб уряд США зміг працювати і далі, і всі проекти фінансувалися. Бернанке, голова ФРС, заявив, що “підвищення державного боргу не сприяє новій кризі”.

Проти збільшення державних витрат заперечують республіканці. Останній раз ліміт державного боргу підвищувався рік тому. Зараз про новий ліміт належить домовлятися до 1 березня. Ситуація навколо державного боргу складається непроста, деякі аналітики заявляють, що в лютому можливий дефолт США.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами