ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як заробити гроші?

як заробити грошіСьогодні всі хочуть бути багатими і заробити багато грошей. Хочуть як хотіли вчора, позавчора, як будуть хотіти і завтра, як і завжди, будуть хотіти. Справа в тому, що в Україні дуже важко розбагатіти. Це пояснюється тим, що економічні події 90-х років породили соціальну нерівність, що утворило сильну різницю в доході бідного і багатого класів. Тепер бідний клас задає питання: «що потрібно робити, щоб заробити багато грошей», але ніхто не кидає свою постійну «стабільну» роботу. До речі про стабільність – її немає. У нашому складному світі немає ніякого стабільності. Фірми закриваються, відбуваються скорочення робочих місць, і до 40-50 років кожен може опинитися на узбіччі життя.

Що зробити, щоб цього не сталося? Для початку потрібно більше читати. Це не так просто тому, що необхідно правильно підходити до вибору літератури. Для початку варто прочитати книгу Роберта Кіосакі «Багатий тато, бідний тато». У ній так само є посилання на варту уваги літературу. Зростання матеріального стану, без зростання стану духовного, неможливе. Але ще, жодна людина, що ходить на роботу і читає книги, не стала мільйонером. Засвойте основи інвестування і спробуйте отримати дохід від вкладів. Може це не найбільш прибуткова дія, але це дає непоганий досвід.

Для тих же, хто хоче почати все серйозно, потрібно відкрити ПП і працювати на себе. Саме працювати на себе, а не відкривати бізнес. Тут є суворі межі. Робота на себе – коли людина сама робить послуги, і в разі відсутності на робочому місці, прибуток їй не надходить. Бізнесом ж є налагоджена система, прибуток якої надходить без участі власника.

Чим же зайнятися? Є кілька варіантів:

1) Купити бізнес під ключ.

Це найпростіший спосіб. На жаль, він вимагає дуже великих початкових вкладень і не по кишені бідному класу.

2) Зайнятися спекуляціями.

Найшвидший спосіб заробити на якомусь товарі або виробі – купити дешевше і продати дорожче.

3) Здача в оренду.

Здача в оренду, як правило, приносить 10% від вартості що здається приміщення в рік. Гроші не погані, але навіть якщо не вважати, що приміщення куплене в кредит, заробіток піде тільки через 10 років.

4) Придумати щось своє і перетворити це в систему.

Для цього потрібно бути компетентним у якійсь галузі. Крім того, ваша справа має бути законною, щоб уникнути юридичної відповідальності. Також слід пам’ятати, що грамотно складений бізнес-план допоможе отримати матеріальну підтримку від держави.

Право на вибір залишається у кожного з нас. Можна залишатися і працювати на когось, не замислюючись про можливі ризики, а можна ризикнути і чогось добитися в житті.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами