ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Нова фінансова програма Японії

фінансова програма ЯпоніїНовий японський прем’єр-міністр заявив про запуск програми стимуляції економіки. $ 110 млрд. вкладається у створення 600 000 нових робочих місць. Мета пакету стимулів – збільшення економічного зростання на 2% і вихід з двадцятирічного застою.

Сіндзо Абе, який прийшов до влади в результаті перемоги на виборах минулого місяця, заявив, що вжиті заходи демонструють “явну прихильність до економічного відродження” і відкинув припущення, що вони дають сигнал повернення до політики минулого, коли уряд намагався підкупити виборців. Попередні японські уряду і раніше неодноразово намагалися стимулювати економіку і вивести її з застою, але з невеликим успіхом.

Однак економісти попереджають, що план може виявитися дорогою азартною грою, яка лише поглибить боргові проблеми країни. Таро Сайто – старший економіст науково-дослідного інституту – сказав, що новий пакет заходів “може зробити негативний вплив на фінансове здоров’я Японії, якщо йому не вдасться запустити стійке відновлення”.

Японія – третя за величиною економіка в світі – має найвищу заборгованість серед розвинених країн (230% ВВП).При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами