ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Загроза фінансової кризи в США

криза в СШАДуже популярний телевізійний канал FoxNews провів соціологічне опитування, яке повинне було показати ставлення простих американців до тієї політики у фінансовій сфері, що проводить їх уряд і президент Барак Обама.

Як показали опитування громадської думки, майже три чверті населення Америки вважає, що бюджетні витрати уряду абсолютно невиправдані і при цьому сам уряд не особливо-то і стурбований тим фактом, що країна в будь-який момент може опинитися на межі чергової фінансової кризи. Лише десять відсотків опитаного населення згодні з тими заходами, що вживає уряд, щоб уникнути обвалу фінансової системи.

При цьому, як відзначають опитувальні – стурбовані даними проблемами своєї країни і республіканці, і демократи. У цьому ж самому опитуванні стало зрозуміло, що більшість опитуваних громадян США не довіряють ні своєму уряду, ні своєму президенту і велика їх частина вважає, що президент не стримує своїх передвиборчих обіцянок, раз країна знаходитися в такому маловигідні положенні в сфері фінансів. До речі, в даному опитуванні брало учать трохи більше тисячі чоловік.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами