ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Види інвестиційних фондів та компаній

інвестиційні фонди та компаніїТакі організації як інвестиційні фонди та компанії є своєрідним засобом для фінансування різних сфер економіки. Принцип інвестиційних компаній досить простий – вони розпродають свої акції інвесторам, в результаті чого вони залучають кошти, які в подальшому можна буде вкласти в розвиток економіки і отримувати з цього певний прибуток, заснований на прирості коштів.

Інвестиційні фонди та компанії, як і будь-яка інша фінансова організація, потрапляє під певний поділ, який складається з організацій по внесках відкритого і закритого типу. довірче управління фінансовими активами , таким чином, ваші кошти можуть передаватися підприємствам різних видів.

Якщо говорити про закритий тип, то такі компанії відрізняються випуском своїх цінних паперів, причому паперу ці випускаються в строго обмеженій кількості. Більш того, підприємство такого типу не здійснює продаж акцій особам стороннім, в принципі, отримати акції компанії такого типу зможуть тільки ті особи, які зможуть перекупити їх у попереднього власника. Акції для такої організації створюються безпосередньо після створення її і цей момент надалі не повторюється. Тобто, додаткового створення акцій компанія закритого типу не передбачає, але і купівля акцій у попереднього власника здійснюється безпосередньо за ринковою ціною.

Другий тип, який можуть являти собою зручні пайові інвестиційні фонди та компанії, являє собою відкритий тип. У цьому випадку випуск акцій проводиться поступово, а не разово. Відповідно, і покупка акцій інвесторами відбувається не відразу. Акції в даному випадку створюються опціоном з розрахунком на залучення нових інвесторів. При цьому, якщо говорити про відкритий тип в пайовому інвестиційному фонді, то вони можуть абсолютно спокійно продаватися і передаватися. Такий метод значно полегшує діяльність по вкладах. Не варто забувати, що компанії по вкладах відкритого типу можуть розвиватися надалі, на відміну від типу закритого. Варто відзначити, що стратегії, що представляють собою купівлю структурних продуктів для інвестиційних фондів та компаній, можуть бути різними. Для відкритого типу існує можливість постійного нарощування капіталу. Отже, і вклади будуть збільшуватися. На заході такий тип компаній – найпоширеніший, незалежно від типів структурних продуктів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами