ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Чим вигідні фірмам зовнішні бухгалтерські послуги?

бухгалтерські послугиФінансова ситуація в умовах кризи для багатьох бізнес структур така, що доводиться економити практично на всьому, шукати оптимальні шляхи функціонування підприємства. Однією їх статей зниження витрат може стати звернення до аутсорсингових компаній, що пропонують бухгалтерські послуги за вигідними цінами.

На практиці бухгалтерський супровід бізнесу з успіхом застосовується на багатьох сучасних підприємствах. Зростання популярності подібних послуг пов’язане перш за все з економічною вигодою, зручністю, гарантіями конфіденційності та якості.

Будь-який власник бізнесу знає: щоб утримувати бухгалтерський відділ на підприємстві, потрібні чималі кошти. Витрати нерідко настільки високі, що виникає загроза банкрутства. Особливо це стосується малого бізнесу. Адже одного бухгалтера, що розбирається у всіх перипетіях цієї справи, податковому законодавстві та його змінах, спецільних комп’ютерних програмах, точно не знайти. А найняти кілька дійсно грамотних фахівців, платити їм за роботу, буває не реально.

Єдиний доступний вихід – бухгалтерський супровід фірм аутсорсинговими компаніями. У їхньому штаті завжди є необхідні фахівці, робота виконується строго в термін, не доводиться турбуватися про податкової звітності, аудиторських перевірки, помилки і тп. До того ж, бухгалтери таких фірм завжди готові проконсультувати з будь-яких питань, що зачіпають їхні сферу діяльності.

Звернення до подібного роду компаній дозволяє уникнути типових проблем із цінними кадрами. По-перше, не доведеться переживати і викручуватися, якщо один або декілька співробітників захворіють, підуть у відпустку в самий невідповідний момент. По-друге, проблема конфіденційності вже не стоятиме так гостро. Адже бухгалтеру довіряється цінна фінансова інформація, він має доступ до рахунків, грошей фірми. У випадку, якщо найманий працівник виявиться нечесною людиною, шантажистом, злодієм, компанії буде завдано непоправної шкоди. Але коли бухгалтерський супровід підприємств здійснюється за договором зі сторонніми акредитованими організаціями, гарантії безпеки практично стовідсоткові.

Ще одна перевага – не доведеться купувати спеціальні комп’ютерні програми, обладнання для повноцінної роботи бухгалтерського відділу. Ціни на них досить високі. Мати повний комплект для однієї фірми не завжди доступно. А без цих “інструментів” жодна сучасна бухгалтерія не обходиться. Аутсорсингова ж фірма має все необхідне для ефективної роботи професіоналів.

Також важливий аспект економії – відсутність витрат на додаткове навчання персоналу. Законодавство, податки, вимоги влади, економічна ситуація в країні постійно змінюються. Грамотному бухгалтеру обов’язково знати, розбиратися у всіх змінах в даній сфері, вміти перебудуватися під дійсність. Тому керівництво аутсорсингових компаній намагається інвестувати в освіту, дбати про підвищення кваліфікації своїх співробітників, щоб гарантувати максимальну якість послуг клієнтам.

Дуже велика перевага бухгалтерського обслуговування з боку в тому, що не доводиться особисто мати справу з податковими службами, перевірками, звітами. Фахівці аутсорсингових компаній мають достатній досвід спілкування з подібними структурами. Для них це частина робочого процесу. До того ж, вони добре знайомі з умовами та вимогами що висуваються районною податковою, її співробітниками.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами