ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Робіть ставки і вигравайте з букмекерською конторою

букмекерська контораМетою створення букмекерської контори є бажання заробити. Причому це бажання переслідують не лише творці, але і учасники, тому не можна думати, що вам вийде весь час вигравати.

Тим, хто замислюється про участь в букмекерській конторі потрібно знати, що ставки на спорт, потрібно сприймати як розвагу, яка підігріває інтерес до перегляду спортивних подій або як можливість вести бізнес і вкладати інвестиції в спорт. Якщо ви вирішили йти по другому шляху, то вам варто знати, що ризик вкладень в спорт, у кілька разів перевищує ризик в будь-якому звичайному бізнесі.

Отримання прибутку від ставок на спорт – це не тільки ризикована справа, але й складне завдання, яке вимагає кропіткої роботи. Незалежно від ваших мотивів в такій грі, вам варто пам’ятати, що ставки потрібно робити тільки виходячи з особистого досвіду та інтуїції. Звичайно, набагато легше знайти хороших консультантів, які зроблять цю роботу за вас, і в якійсь мірі ви будете праві, але справа в тому, що знайти справжнього професіонала не так-то просто.

Сьогодні в інтернеті можна знайти велику кількість різних шахраїв, які пропонують свої послуги любителям азарту. Як правило, такі шахраї користуються вашою непоінформованістю і обманом опановують грошима. Схема їх роботи дуже проста: продаж помилкових стратегій для ставок або неіснуючих попередніх результатів. Що ж стосується консультуючих сервісів, то найчастіше вони прямо пов’язані з самими організаторами букмекерських контор, які і дають вигіднішу інформацію для розміщення на моніторингах.

Незважаючи на це, для когось, букмекерська, як її прийнято називати, контора є постійним джерелом прибутку. Як правило, успіх є результатом короткочасних стратегій або прогресивного беттінгу. Не виключається варіант, що з азартною спортивній сфері присутні також учасники, які володіють деякою інформацією про «договірні» змагання, а значить, є і ті, хто все це підлаштовує.

Всі такі учасники входять у співтовариство беттінг, і їх роль не можна ігнорувати. Ось деякі рекомендації для початківців гравців:

– В букмекерських конторах виграє лише людина з певними рисами характеру, яка дотримується основних правил дисципліни. Професіонали не радять починати гру людям з недостатньою силою волі або надмірним ігровим азартом;

– Вивчіть існуючі стратегії гри, оскільки саме вони дозволять вести ставки більш результативно;

– Ознайомтеся з термінологією і стратегією ставок.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами