ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon PayPal – світове визнання, підтверджене часом

PayPalМережева торгівля в своєму розвитку зробила воістину гігантський стрибок, що в першу чергу зумовлено швидким розвитком світової Мережі. Як наслідок, розвиток такого віртуального ринку зажадав і створення відповідних віртуальних фінансових інструментів, які змогли б ефективно обслуговувати операції. Першими на таку потребу відреагували творці електронних платіжних систем. Виникло їх на просторах Інтернету величезна кількість, але лише деякі заслужили довіру користувачів.

У країнах колишнього Радянського союзу найбільшою популярністю користується платіжна система Webmoney. Гідну конкуренцію їй в останні роки становить Yandex.Деньги. Ці електронні гроші широко використовуються для здійснення платіжних операцій на просторах ранету і рунету. Тим не менш, на світовому ринку немає успішнішої компанії, ніж PayPal. Створена компанія в 1998 році, але працювати з користувачами, які проживають на пострадянському просторі компанія погодилася тільки в 2006 році. Саме ця відсутність гідного фінансового віртуального інституту і спровокувало появу місцевих електронних платіжних систем.

Основною перевагою PayPal є її глобальність. Житель України без проблем зможе перевести гроші в США, Китай чи Ізраїль за лічені секунди. Якщо ви, припустимо, бажаєте купити товар в США, то ви зможете моментально оплатити його вартість, з допомогою системи PayPal, а потім доставити його в Україну. Крім цього, всі операції відбуваються максимально швидко і з високою ступінь надійності і захищеності. PayPal – єдина система, яка вимагає верифікації кожного без винятку клієнта за допомогою діючої міжнародної банківської карти. Саме завдяки цьому PayPal надає можливість розплачуватися в мережі не за допомогою віртуальних валют, а з використанням “реальних, живих” грошей.

Тим не менш, неможливо заперечувати, що користувачі інтернету часто використовують саме віртуальні валюти, а тому обмін PayPal на WebMoney – затребувана послуга, яка дозволяє віртуальному світовому ринку знаходитися в русі та постійному розвитку. Крім того, на сьогоднішній день, побоюючись фактів масового шахрайства, PayPal жителям Росії і Європи не дає можливість на сто відсотків використовувати можливості своєї системи. А тому обмін PayPal на WebMoney необхідний і для того, щоб користувачі уанету могли в повному обсязі отримувати переваги віддалених покупок і продажів.

Важливо в процесі використання електронних грошей і їх обміну знайти не тільки вигідний курс, але й безпечний і надійний шлях проведення операції. Для цих цілей створено велика кількість онлайн обмінників вебмані, на яких можна ознайомитися з актуальною інформацією з приводу стану курсу, кращих пропозицій на ринку електронних валют. Крім цього, сервіс постійно проводить моніторинг обмінних пунктів на наявність шахрайських операцій. Користувачам надається повна, достовірна і актуальна інформація. Завдяки цьому підвищується якість фінансового обслуговування на просторах інтернету.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами