ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як отримати кредит в Webmoney на велику суму?

Кредит в ВебманиСьогодні з розвитком інформаційних технологій все більшої популярності набирають електронні гроші. Використовуючи електронну валюту, можна оплачувати практично всі види послуг і здійснювати різні покупки. Наприклад, у платіжній електронній системі Webmoney можна не тільки здійснювати різні операції, пов’язані з переказом коштів з одного рахунку на інший, але також є можливість отримати кредит… На відміну від позик готівкою в банках, кредити електронними грошима видаються практично миттєво, що робить їх використання дуже зручним…

Кредит в Вебмани видається в WMZ – це внутрішня валюта, еквівалентна долару США. Для отримання невеликої суми (до 10 WMZ, тобто до 10 доларів) потрібно всього лише зареєструватися в системі та подати заявку на будь-якій біржі кредитів. Хоча ця сума може здатися вам незначною, тим не менш, слід розуміти, що велику суму відразу вам ніхто не дасть. Кредиторам про вас практично нічого невідомо, тому для того, щоб увійти до них в довіру необхідно створити позитивну кредитну історію.

Як правило, кредитори охочіше співпрацюють з тими позичальниками, у яких високий рівень BL. BL – це ідентифікатор, що показує рівень вашої ділової активності в системі. Високий BL означає, що ви активно користуєтеся Webmoney, проводячи транзакції з безліччю різних кореспондентів. У новачків рівень BL завжди низький, тому кредит на велику суму відразу після реєстрації в системі отримати практично неможливо.

Отримуючи і повертаючи невеликі кредити, ви можете підвищити свій BL до такого значення, що вам легко будуть доступні позики на декілька тисяч WMZ. Крім цього необхідно враховувати, що чим більше ви надасте кредиторам інформації про себе, тим більше у вас буде шансів взяти кредит.

Отримайте як мінімум персональний атестат, або підніміть свій BL хоча б до 50 і крупні позики в системі Webmoney вам стануть доступні.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами