ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ціни на золото і срібло сповільнять зростання

ціна на золотоПротягом 2013-2014 рр.. зростання цін на золото і срібло помітно сповільниться. Зокрема експерти Дойче банку вважають, що в найближчі два роки ці метали будуть рости в ціні повільно.

Зокрема, найбільший банк ФРН знизив прогноз усередненої ціни на золото в поточному році на 12% – до 1856 доларів за унцію. У 2014 році ситуація буде ще більш критична – не більше 5% зростання або 1900 доларів. Що стосується срібла, то в поточному році Дойче банк знизив прогноз зростання цього металу до 17% (37 доларів за унцію), а в наступному показник срібла буде на рівні золота – 5% (39 доларів за унцію).

Подібна ситуація, на думку німецьких банкірів, пов’язана з відчутним падінням інвестиційного попиту на благородний метал № 1 у світі. На фінансових ринках відбувається певна нормалізація ситуації, і великі капіталовкладення в дорогоцінні метали стають невиправданими.

Крім того, у найближчі кілька років фінансові аналітики прогнозують зміцнення американської валюти. У зв’язку з тим, що ціна на золото формується в доларах, то стабільна і дорога американська валюта, призведе до подорожчання металу для покупців, які використовують інші валюти.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами