ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Запуск монети в трильйон доларів відкладений

монета в трильйон доларівФедеральна резервна система США спільно з міністерством фінансів прийняли рішення не випускати монету з платини в один трильйон доларів. Дану новину повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Один з представників міністерства фінансів, Ентоні Коулі, пояснив журналістам, що застосування закону неможливе щодо створення платинових монет, тому що це в подальшому призводить до збільшення розміру державного боргу країни.

Що стосується платинових монет, то спочатку пресс-аташе президента Штатів не давав прямих відповідей на питання про можливість випуску колекційних екземплярів. Джей Карні вважає, що це чистої води спекуляція, а потім порадив звернутися за довідковою інформацією в міністерство фінансів.

Також повідомляється, що найімовірніше держава прийде до того, що в лютому поточного року розмір державного боргу перевищить допустимої межі в 16,4 трильйона доларів і поточний уряд буде змушений оголосити про стан дефолту держави.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами