ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Очікування місії МВФ в Україні

місія МВФ29 січня в Україні очікують на прибуття місії МВФ. Очолюватиме місію буде К. Джарвіс, а її перебування в Україні планується до 12 лютого. Як заявив Сергій Арбузов, колишній голова Нацбанку України, призначений нещодавно першим віце-прем’єром, протягом перебування місія МВФ в Україні буде обговорюватися нова кредитна програма, обсяг якої складає 15,4 мільярда доларів.

Однією з попередніх умов для запуску цієї програми була вимога місії МВФ про підвищення тарифів на основні послуги, надавані ЖКГ. Але глава українського уряду Азаров сподівається, що вдасться домовитися з МВФ про кредит іншим способом, не зачіпаючи питань підняття яких би то не було цін.

Україна розглядає також варіанти, які дадуть можливість отримати кредити в інших структурах, так як попередню програму співпраці з МВФ можна вважати завершеною. Однак, не виключається і можливість її подовження ще на досить тривалий час. На це сподівається Петро Порошенко. Він заявив, що це було б найкращим на сьогодні варіантом для України, що дозволяє поступально і без стресів, проводити далі економічні реформи.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами