ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Основні методи управління капіталом на Форексі

стратегії ФорексПрибуткова торгівля на ринку Форекс припускає не тільки вміння вибрати правильні стратегії Форекс, проводити аналіз поточної ситуації, складати прогнози і на основі всього цього приймати рішення про укладення тієї чи іншої угоди. Торгівля на Форексі в першу чергу пов’язана з грошима, тому припускає обов’язкове обдумування стратегії управління капіталом. Просто працювати на прибуток не варто – рано чи пізно може виявитися, що всі кошти витрачені, а прибуток становить набагато меншу суму, ніж збитки. І для того, щоб цього уникнути, трейдер повинен постійно стежити за тим, що відбувається на його рахунку, виробити певну стратегію розподілу коштів і слідувати заздалегідь складеному плану.

Правильний розподіл капіталу передбачає виконання деяких умов, найголовнішим з яких є оцінка суми, задіяної в здійсненні угод. Дана сума повинна бути достатньою для ведення прибуткової торгівлі, але не дуже великою, щоб у разі її втрати угода не стала для трейдера останньою. Аналітика Форекс пропонує три методи управління капіталом, які стануть оптимальними для будь-якого торговця.

Перший метод припускає наявність фіксованої суми. Трейдер визначає обсяг коштів, який може бути пожертвуваний і який в разі втрати не поставить крапку на роботі. Це своєрідний ліміт, яким можна ризикувати. Незважаючи на гадану елементарність, такий спосіб підходить для і досвідчених трейдерів, які мають достатній досвід і можуть правильно визначити розмір суми, оцінити власні можливості, не переоцінивши їх. Для цього можна провести графічний аналіз власних дій, подивитися рівень прибутку і втрат, щоб виявити потрібний рівень засобів.

Другий метод управління капіталом припускає узгодження прибутку і збитків. Трейдер повинен постійно вести облік всіх операцій, відмічати прибуток і збитки, аналізувати їх, а потім, на основі отриманої інформації, складати Форекс прогноз на майбутнє і встановлювати для себе ліміт. В даному випадку не обійтися без контролю і самодисципліни, але зате такий метод забезпечує безпечніший процес торгівлі на ринку Форекс.

Третій метод базується на перетині ковзних середніх кривої капіталу. Метод вимагає наявності серйозного досвіду, використовує довгу і коротку ковзні середні. Рішення трейдер приймає на основі взаємного розташування даних показників. Такий метод дає можливість правильно визначити розмір коштів, які можна використовувати в торгівлі, вибираючи стратегії форекс тренд памм счета отзывы. Але для новачків більш оптимальними стануть перші два варіанти.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами