ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Що важливо знати інвесторам в 2013 році?

інвестор10 тез, які будуть актуальними для інвесторів у 2013 році

Найбільш високі доходи з цінних паперів можуть бути досягнуті в 2013 році за допомогою акцій, в тому числі з акцій компаній з країн, що розвиваються. Так, принаймні, вважають, аналітики з Goldman Sachs, які обгрунтовують свої прогнози на десяти тезах. Краще всього, якщо ринки країн, що розвиваються будуть ізольовані, але експерти також ще бачать в США і Європі цікаві можливості.

Goldman Sachs очікує, що до кінця наступного року широкий європейський індекс акцій Stoxx-600 досягне значення 310. Метою Euro-Stoxx-50 Goldman Sachs бачить 3000 пунктів. Виходячи з поточних значень індексу – близько 275, або 2.570 пунктів, можна сказати, що це відповідає чистому потенціалу курсу більш ніж на 12, або майже 17 відсотків. Аналітики обгрунтовують свої позитивні очікування привабливою оцінкою акцій та шансами на прибуток компаній.

Перераховані в списку індексу Stoxx-600 компанії, повинно бути, зможуть збільшити свої доходи в 2013 році в середньому на 9 відсотків, а без урахування фінансового сектора – на 7 відсотків. А до кінця наступного року Goldman прогнозує зростання індексу S & P-500 на 1575 пунктів. У середу індекс закрився на рівні 1410 пунктів. Потенціал курсу становить, таким чином, майже 12 відсотків.

Прогнози банку засновані на таких макроекономічних тезах:

1. На початку наступного року світова економіка переживе ще одну хвилю економічного спаду. Після цього шлях до розвитку буде вільним.

2. Центральні банки країн G4 (США, Японія, Німеччина і Великобританія) будуть вживати подальшу незвичайну лібералізацію грошової політики.

3. Основні фундаментальні шляхи «пошуку доходів з цінних паперів» руйнуються.

4. У США стабілізується ринок житлової нерухомості, а також з’являться ознаки одужання в приватному господарстві.

5. Незважаючи на те, що від єврозони буде виходити дуже мала небезпека, ймовірність виникнення ризиків, як і раніше, буде зберігатися.

6. У єврозоні збережеться розрив у темпах економічного зростання між головними центральними країнами і периферією.

7. У країнах, що розвиваються економічне зростання знову натрапить на межі максимально можливого ​​завантаження виробничих потужностей.

8. Відмінності між країнами, що розвиваються будуть збережені.

9. Небезпека того, що недостатні обсяги видобутку нафти будуть гальмувати економічне зростання, повинна зменшитися.

10. Китай буде стабільно розвиватися, але темпи зростання будуть дещо нижчі, ніж вони були в попередні роки.

На перший погляд, пояснюють аналітики, їх оцінки на 2013 рік нагадують ті, які прогнозувалися і на 2012 рік. Вони вважають, що світова економіка в цьому році зросте на 3,0 відсотка. На 2013 рік вони прогнозують реальне збільшення на 3,3 відсотка і навіть провіщають потенціал зростання до 4,2 відсотка. Висока надлишкова потужність в промислових країнах повинна стримати інфляцію і зробити внесок у продовження адаптивної грошово-кредитної політики.

 

Якщо ви бажаєте надіслати привітання з днем народження своїм друзям чи колегам, то зайдіть на сайт toast.com.ua – там ви знайдете оригінальні поздоровлення і тости.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами