ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати бухгалтерські курси?

бухгалтерські курси

Професія бухгалтера кілька років входить у десятку найбільш затребуваних.  Навчитися азів бухгалтерії нескладно: достатньо закінчити будь-які бухгалтерські курси.  Однак від їх правильного вибору багато в чому буде залежати професійне зростання.

Всі існуючі профільні курси відрізняються навчальною програмою, вартістю і тривалістю навчання. Жодна з цих характеристик, не дає точного уявлення про якість навчання.

Найкраще познайомитися з програмою безпосередньо в навчальному центрі, прослухавши пробний безкоштовний урок.  Це допоможе зрозуміти: маєте ви справу з «фірмою-одноденкою» чи з серйозною освітньою організацією.  Солідні навчальні центри завжди пропонують потенційним слухачам відвідати перше заняття безкоштовно, оскільки впевнені – якість навчання не розчарує, і вже після першого ж заняття, бажання вчитися тільки зміцниться.

У навчальному центрі варто поцікавитися викладацьким складом і формою навчання. Наприклад, на кращих бухгалтерських курсах (www.praktikum.com.ua) викладачі вже багато років працюють головними бухгалтерами у великих компаніях.  А в програмі навчання представлений не тільки бухгалтерський облік, але й включені всі останні зміни в бухгалтерії, податковий облік, а також вивчення останньої версії пакету 1C: Бухгалтерія.

На заняттях слухачі курсу обов’язково повинні отримати можливість попрактикуватися: провести навчальне підприємство з нуля до балансу, заповнити податкові форми звітності та звіти по фондам.  Успішно освоївши весь курс, випускники зможуть працювати на підприємстві будь-якої форми власності, оскільки під час навчання отримують не тільки теоретичну підготовку та методичні посібники, комплект первинних документів, але й проходять курс з «живими» практичними завданнями.

За умови регулярного відвідування і старанного виконання домашніх завдань випускники бухгалтерських курсів високого рівня зможуть знайти роботу помічника бухгалтера або бухгалтера досить швидко, навіть якщо раніше ніколи з цим не стикалися.  Разом з тим, подібні курси корисні і працюючим бухгалтерам, бажаючим «вирости» до головного, а також випускникам бухгалтерських факультетів ВУЗів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами