ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як купувати антикварні речі?

подсвечники бронза

Антикварні речі – цінність безумовна. Кожному, напевно, хотілося б мати вдома таку дрібницю. Коли ви заходите в антикварний магазин – ваші очі розбігаються! І недивно, адже антикварні речі не порівняти з сучасним ширпотребом.

Кожна річ в антикварному магазині живе власним життям. Вона унікальна. Вона зроблена у той час, коли до виготовлення речей, навіть самих звичайних ставилися інакше, ніж зараз. Та й матеріали, з яких вони виготовлені – тільки натуральні.

Таких речей в сучасних магазинах не знайти “днем з вогнем”. Саме тому ми так легко піддаємся магії антикварних речей і готові брати все. І прекрасні подсвечники бронза, і набір срібних келихів, і чудовий срібний портсигар, і все, все, все…

Але чи знаєте Ви, як правильно купувати антикварні речі? Якщо ні – почніть відбирати потрібне саме зараз. По-перше, Вам потрібно поцікавитися історією антикварної речі. Якій людині вона належала? Звідки вона? З якого місця-часу?

Ніхто вже не сумнівається, що речі, в тому числі і антикварні, мають здатність впливати на своїх господарів. Якщо Ви будете знати, яким було життя її попередніх власників, ви дізнаєтеся, що ця дрібниця привнесе у Ваше життя. Якщо дізнатися історію речі не можливо, а серце так і тягнеться до неї – візьміть в руки, або, хоча б, доторкніться. Прислухайтеся: чи тепло чи холод іде від неї. (Мова, звичайно не про температуру, а про Ваше відчуття).

Якщо Ви відчуваєте тепло, біоенергетики стверджують, ця антикварна річ “хоче до Вас”. Купивши антикварну річ, історію якої ви не знаєте, здійсніть її енергетичне очищення. Перш за все, помийте її водою з сіллю, це змиє енергетичний бруд.

Християни можуть освятити придбання, та й в інших релігіях передбачені такі обряди. Залишається одне – звернутися подумки до колишніх господарів речі, подякувати, що вони її зберегли, пообіцяти берегти, і берегти, насправді.

Езотерики стверджують, що вищеописаних дій достатньо, щоб антикварна річ стала Вашою. І все ж, при покупці антикварних речей, Ваш головний порадник – Ваша інтуїція, Ваш вибір. Тому, ніколи не купуйте антикварні речі в стані гніву, відчаю, роздратування, смутку і інших негативних станах. Оскільки в такі моменти, Ви будете “резонувати” з тими речами, які так само заряджені. Купуйте антикварні речі тоді, коли Ви знаходитесь в піднесеному настрої, коли Ви щасливі і веселі. Тоді до Вас “потягнуться” позитивні речі.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами