ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon “Східні ворота” стають полуничними

полуницяЛуганщина доповнює промислову спеціалізацію сільськогосподарської – III Міжнародний інвестиційний форум, який триватиме в Луганську до 13 жовтня, остаточно підтвердив це. Близько 200 міжнародних компаній з 23 країн відвідали “східні ворота”, щоб ознайомитися з новою ідеологією формування аграрного ринку України та Луганської області, а також проектами модернізації агропромислового комплексу.

– У сьогоднішніх умовах світового ринку – розвинених технологій землеробства і гострої продовольчої кризи – регіон може добитися успіху, реалізуючи свій аграрний потенціал. Тим більше що протягом низки останніх років наша область збирає більше мільйона тонн зернових щорічно, що до цього вважалося взагалі неможливим, – говорить голова Луганської обласної ради Валерій Голенко.

ворота секционныеУ ході двох попередніх інвестфорумів Луганщина зробила все, щоб заявити про себе як про гідного партнера через втілення конкретних проектів. За словами губернатора Луганщини Володимира Пристюка, їхнє основне завдання – показати підходи до роботи і очікувані фінансові результати.

– На другому інвестиційному форумі ми успішно презентували і запустили проект під назвою “агроміст”, а тепер наповнюємо його інвестиційної складової. Одне з її джерел – підписаний план конкретних дій з нашими, сподіваюся, вже постійними партнерами – польською інвестиційною групою “Waimea holdings limited”, – зазначив Пристюк.

Дана угода передбачає будівництво складських приміщень для майбутнього “агроміста”, – величезного індустріального парку, під який відведено 125 га. Тут мають розміститися овочесховища, заводи з переробки, оптовий ринок і супермаркет. А заодно митний термінал, цеху з ремонту сільгосптехніки, юридичні і консалтингові компанії. Розрахунок робиться на максимально комфортні умови для селянина: тільки працюй.

Кінцева мета – дати людям роботу і забезпечити регіон власними продуктами харчування. Як каже губернатор, Луганщина має намір використовувати досвід Польщі, нинішнього сільхозлідера Європи. А поляки мають інтерес у виробництві, наприклад, полуниці: Луганщина може давати 200 тонн цієї ягоди в рік.

При цьому сільське господарство – не єдиний спосіб докладання сил. В ході інвестфоруму підписана й угода про створення в Луганську міжнародного онкологічного центру.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами