ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Основні несправності iPhone

ремонт iPhoneУ цій статті ми розглянемо основні несправності iPhone і який ремонт айфона може бути виконаний в сервісному центрі, якщо апарат перестане працювати.

Основні несправності айфонів можна розділити на 2 групи: механічні і програмні.  Електроніка в телефонах iPhone досить надійна і виходить з ладу вкрай рідко.

Механічні несправності iPhone виникають в результаті ударів пристрою, падінь і затоплень. У підсумку користувачі стикаються з різними проблемами в роботі телефону і необхідністю ремонту айфона: розбите скло, непрацюючі такчскріни, темні дисплеї, відсутній звук або непрацюючий мікрофон, відсутність синхронізації з комп’ютером.  Як правило, ремонт iPhone c подібними несправностями здійснюється шляхом заміни запчастини, яка вийшла з ладу: відповідно заміною скла, екрану, мікрофону і т.д.

Телефони iPhone різних поколінь не схожі між собою, особливо відрізняється 2G від апаратів наступних версій.  Тому виникають деякі особливості при їх ремонті.  Так, наприклад, в апаратах 2G скло і екран являють собою єдине ціле, що істотно збільшує вартість ремонту.  З урахуванням того, що дані телефони вже коштують відносно дешево, заміна сенсорного екрану для них рідко буває доцільною.

Часто фахівці сервісних центрів стикаються з ремонтом iPhone, проблеми у якому виникли через те, що власник айфона впустив телефон в воду.  Вода (яка, як відомо з шкільного курсу фізики, є провідником), потрапляючи всередину апарату, проводить струм на плату і тим самим виводить плату з ладу.

Вода також сприяє окисленню і руйнуванню контактних майданчиків на головній платі телефону.  Плата iPhone є найдорожчою деталлю, порівняною з вартістю нового апарату.  До того ж, ця запчастина дуже дефіцитна, і придбати її часто неможливо.  Але навіть установка нової плати не повністю відновлює працездатність апарата – потрібне втручання в мікропрограму, інакше існує ймовірність отримати замість телефону кишеньковий комп’ютер.

Ось ми і підійшли до розбору другого типу несправностей – програмних.

Якщо спробувати створити портрет власника апарату iPhone, можна уявити молоду позитивну людину, яка захоплюється технологічними новинками і прагне, щоб у неї було все найновіше і сучасне.  А нове, як відомо, ще не перевірене на практиці, і мало хто знає про всі підводні камені нових технічних пристроїв.

Цей факт стає особливо актуальним, коли йдеться про вбудоване ПЗ, або, іншими словами, прошивку телефону.  Нова прошивка розширює можливості або відкриває деякі приховані функції апарату, але внаслідок некоректної прошивки можуть з’явитися помилки в роботі айфона аж до виходу з ладу.  Відновлення програмного забезпечення в таких випадках не завжди можливе і може знадобитися заміна головної плати.

Варто додати, що багато хто купує iPhone за кордоном, в тому числі з причини високої їх вартості в Україні.  Але дуже часто такі апарати не можуть виконати функції телефону в нашій країні через «прив’язку» до зарубіжного оператору зв’язку.

Такі несправності також відносяться до програмних проблем.  У більшості випадків подібний дефект можна виправити за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Отже, власникам iPhone можна рекомендувати наступне:

Дбайливо ставитися до апарату – намагатися не допускати падінь, ударів, механічних пошкоджень

При роботі з програмним забезпеченням і оновленні прошивок, бути особливо уважними і, перш ніж робити чергове оновлення або встановлювати нову програму, уважно вивчити можливі наслідки.  Особливо це стосується неофіційних версій програм.

При попаданні рідини всередину пристрою або при його падінні у воду необхідно якомога швидше доставити телефон в сервісний центр, щоб звести ризик пошкоджень деталей до мінімуму.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами