ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Види листового прокату

прокат

Всі вироби металопрокату можна розділити на листові і сортові.  Листовий прокат представлений в досить широкому асортименті і використовується в найрізноманітніших сферах – від медицини та будівельних робіт до важкого машинобудування.

 

Гарячекатаний листовий металопрокат

Прокат гарячекатаного типу поділяють на дві категорії – товстолистову, а також тонколистову сталь.  Товщина тонкого гарячекатаного листа не перевищує 4 міліметрів, у той час як товстолистовий прокат може мати товщину до 160 міліметрів.  Досить широкий сортамент гарячекатаного листа активно використовується в машинобудуванні, енергетиці, будівництві та інших галузях промисловості.

Холоднокатана листова сталь

Подібні вироби металургійної галузі призначені в першу чергу для так званого холодного штампування.  Основні сфери застосування сталевого листа холоднокатаного – це будівництво, електроенергетика, а також машинобудування (виробництво всіляких будівельних конструкцій, корпусів приладів, трубопроводів і т.д.). Матеріалом для виробництва холоднокатаного листового металопрокату є вуглецева сталь високої якості.

Виробництво оцинкованого листа

Оцинкована сталь в сучасній промисловості може використовуватися для холодного профілювання, холодного штампування, а також для загального призначення.  Найбільш затребуваними подібні вироби металургійної промисловості є в автомобіле-та машинобудуванні, а також в будівельній галузі, що пояснюється оптимальними експлуатаційними характеристиками оцинкованого листа.

До речі, замовити оцинкований профнастил и с полімерним покриттям можна на цьому сайті: http://www.profilteh.com.ua.

Застосування нержавіючої сталі

Особливі властивості “нержавійки” в першу чергу пов’язані з підвищеною стійкістю такої сталі до впливу різного роду корозій і агресивних хімічних середовищ.  До нержавіючого листового металопрокату можна віднести жароміцну, жаростійку, а також товсто-і тонколистову корозійностійку сталь.  Сфера застосування подібної металопродукції дуже широка – використовують різні типи нержавіючого листа у виробництві трубопроводів, автомобілебудуванні, медицині, харчовій і легкій промисловості.

Рифлений сталевий лист

Виготовляється такий гарячекатаний прокат з вуглецевої сталі.  Область застосування рифленого листа досить специфічна: найчастіше такі сорти металопрокату застосовують як протиковзне покриття, що забезпечується особливим опуклим малюнком на поверхні сталевого листа.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами