ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як знайти хорошого адвоката?

адвокат

Пошуки адвоката можна почати з вашого місця роботи.  Дізнайтеся у вашого роботодавця, чи надає він знижки на юридичні послуги або через спеціалізовану програму, або через Програму допомоги працівникам.  Це може бути величезною допомогою при складанні основних правових документів, таких як виявлення волі або оформлення довіреності, які будуть складені адвокатом за розумною ціною, а далі ви зможете переконатися, чи варто робити наступний крок в більш складній ситуації.  Наприклад, якщо програма допомоги працівникам пропонує безкоштовну 30-хвилинну консультацію, ви можете використовувати цей час, щоб з’ясувати чи є сенс в банкрутстві, або для того, щоб зрозуміти чи маєте дієве право вимоги для передачі справи в суд, перш ніж наймати більш дорогих адвокатів.  Ви також можете отримати безкоштовну юридичну інформацію та дізнатися про безкоштовні юридичні послуги.

Якщо ви готові найняти адвоката, то дізнайтеся у членів сім’ї, друзів або інших фахівців чи можуть вони кого-небудь порекомендувати.  Адвокати, яких знаєте ви або хтось інший, можуть бути дуже корисні, навіть якщо вони практикують в іншій сфері, тому що адвокати, як правило, знайомі з іншими адвокатами і можуть порекомендувати гідних і авторитетних.  Теж саме можна сказати і про Раду управління персоналом і фінансових консультантів.  Зрештою, велика частина їх професійного успіху залежить від побудови цих відносин, тому що більша частина їх бізнесу залежить від рекомендацій.

Ви також можете звернутися в місцеві або державні довідкові служби місцевої колегії адвокатів (ссылка на адвоката).  Вони, принаймні, порадять вам місцевого адвоката, що практикує в потрібній сфері.  Ви можете знайти місцевий сайт за допомогою довідника Асоціації американських адвокатів.

Як тільки ви знайшли якісь варіанти, не варто наймати адвоката відразу ж лише тому, що він виявився першим у списку.  Вибір неправильного адвоката в кінцевому підсумку може коштувати вам великої кількості витраченого часу і грошей.  Так що варто зустрітися особисто, принаймні, з трьома.  По-перше, переконайтеся, що адвокати пропонують послуги, які вам дійсно необхідні.  По-друге, перевірте через сайт адвокатської колегії штату, чи не були накладені на нього дисциплінарні санкції.  Ви також можете задати вашим потенційним адвокатам кілька запитань:

З ким саме я буду працювати? Ви ж не хочете знайти адвоката, який вам подобається, а потім, по ходу справи, з’ясувати, що ваша справа передано більше недосвідченому адвокату, який вам не імпонує.

Що входить у ваші повноваження? Кожен адвокат, зарахований до колегії адвокатів, має право займатися юридичною практикою, але вони можуть також отримати певну спеціалізацію, таку як, наприклад, акредитований проектувальник складу спадкового майна або магістр права у сфері податкового законодавства та ін.

Який у вас досвід роботи з клієнтами, які знаходились в ситуації подібної моєї? Вам не слід покладати надії на адвоката друга вашого сина, який зовсім недавно закінчив університет.

Як буде проводитися оплата послуг? Якщо ви не платите фіксовану плату або погодинну ставку, то вам необхідно дізнатися, хоча б приблизно, скільки коштуватимуть його послуги.

І нарешті, якщо ви хочете працювати з людиною, яка вам імпонує, і якій ви довіряєте, не варто забувати про особистісні якості та особистих взаєминах.  У будь-якому випадку, сподіваюся, що ці поради допоможуть вам вибрати хорошого адвоката.  Останнє, що вам потрібно, це ще один привід для поганих жартів про адвокатів.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами