ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Робота в Інтернеті

робота в інтернеті

Ще якихось двадцять років тому робота в свідомості людини міцно асоціювалася з восьмигодинним трудовим днем і конкретним місцем, де ці години будуть проводитися. Однак зараз ситуація різко змінилася. Працювати і отримувати заробіток в інтернеті не виходячи з дому цілком реально, хоча і не так просто, як може здатися з самого початку.

Багатьом важко відмовитися від офісних стін тільки тому, що робота в інтернеті має такі мінуси, як відсутність стабільності, соціальних гарантій і, як результат, впевненості у завтрашньому дні. Однак у сучасному світі швидко мінливих політичних декорацій мало хто з працюючої частини населення може похвалитися залізною упевненістю в джерелі своїх доходів. До того ж багато процесів, що здійснювалися колись тільки в стінах офісів, перейшли в електронний світ Інтернету, і тепер абсолютно нескладно не виходячи з дому отримати консультацію з будь-якого питання, будь то земельна експертиза або ж організація відпочинку.

Саме завдяки розростанню глобальної мережі робота перестала бути прив’язаною до певного місця і конкретного колективу людей, часто мало відповідних один одному з точки зору психологічної сумісності. Тому якщо вам не до душі вимушене проведення часу в стінах офісу в оточенні давно набридлих співробітників, ви можете вибрати альтернативний спосіб отримання доходів.

Однак варто підготувати себе до того, що це не найлегший шлях для здобуття фінансової та психологічної незалежності. Перш ніж у вас з’явиться постійна база роботодавців, пройде деякий час, який може відбити будь-яке бажання продовжувати спроби трудитися віддалено. Не варто зневірятися, якщо кілька місяців вам доведеться обходитися випадковими заробітками – перш за все необхідно заявити про себе якісно виконаними замовленнями, на що піде досить багато часу.

Але якщо ви проявите завзятість та цілеспрямованість, то результат не змусить себе чекати – ви зможете самостійно контролювати власні доходи і навантаження протягом дня, не змушуючи себе брати участь в корпоративних гонках, які так любить влаштовувати керівництво компанії з метою отримати більш дешеву робочу силу.

Сьогодні все більш популярним способом заробітку стає так звана надомна робота, яку можна вважати невеликим бізнесом. Адже в разі роботи на дому ви самі вирішуєте, скільки часу можете присвячувати роботі і, отже, скільки грошей зможете заробити.

Будь-яку роботу на дому можна вважати кроком до побудови власного бізнесу, оскільки ви, навіть працюючи на когось іншого, розподіляєте свій час так, як зручно вам. При цьому ви самі визначаєте обсяг виконуваної роботи і, відповідно, розмір доходу.

Розглянемо три найбільш популярних сьогодні способу роботи вдома.

1. Різноманітний hand-made. Робота – в основному для жінок, які люблять шити, вишивати і взагалі робити що завгодно своїми руками. Галузь hand-made сьогодні набирає обертів. Все більш поширеним стає скрапбукінг – творчість, яка передбачає створення креативних блокнотів, листівок, альбомів або фотокниг. Матеріали для скрапбукінгу можна знайти в тематичних інтернет-магазинах. Також умільці можуть зайнятися виготовленням іграшок з тканини – це досить простий і захоплюючий процес. Якщо не знаєте, з чого почати, звертайтеся до Інтернету, читайте блоги, дивіться відео майстер-класів з виготовлення ганчіркових іграшок. Загалом, для домогосподарок-рукодільниць hand-made-відмінний спосіб заробити, оскільки зараз ручна робота високо цінується і гідно оплачується. Що стосується питання реалізації вашої продукції, знову ж таки, допоможе або Інтернет, або особиста рекомендація.

2. Невеликий власний бізнес, заснований на реалізації продукції, привезеної з-за кордону під замовлення. Спочатку це може забезпечити непоганий регулярний заробіток, а потім вирости в повноцінний магазин. Тепер трохи конкретики. У чому полягає суть роботи? Ви складаєте каталог продукції з фотографіями – це може бути, наприклад, одяг або побутова техніка. Визначаєтеся з ціною, попередньо вивчивши ринок тієї продукції, яку будете продавати. Звичайно ж, розраховуєте оптимальну націнку, щоб бути конкурентоспроможним і не залишитися в збитку. Поширюєте створений каталог всіма можливими способами: через Інтернет, друзів і за допомогою рекомендацій останніх. Збираєте замовлення на певну суму, відправляєте його продавцю, отримуєте товар, розраховуєтесь з вашими покупцями і маєте прибуток. Залишилося лише визначитися з товаром. Дівчатам, напевно, краще працювати з одягом, а чоловікам – з технікою або спортивними товарами. Взагалі сьогодні за допомогою Всесвітньої мережі можна замовити доставку практично будь-якого товару з будь-якої точки світу. Найчастіше звертаються переважно до інтернет-магазинів США та Китаю. В якості прикладу можна навести магазин tomtop-знижки тут бувають регулярно, тому дозволять вам отримати ще більше прибутку.

3. Web-дизайнер. В останні роки професія дизайнера сайтів та рекламних банерів в Інтернеті стає все більш затребуваною. Якщо ви з дитинства мріяли малювати і красиво оформляти що завгодно, а сьогодні сидите в задушливому офісі з купою паперів, то спробуйте себе в ролі веб-дизайнера. Це одна з небагатьох спеціальностей, яку можна освоїти, навчаючись самостійно або онлайн, якщо у вас є базові навички роботи з комп’ютером та графічними редакторами.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами