ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Франчайзинг – це шлях до успіху

Франчайзинг являє собою партнерський бізнес, де один партнер успішно веде свою справу, його називають франчайзер. А другий партнер починає справу підприємця, його називають франчайзі. Якщо говорити про франчайзера, то для нього – це ефективний спосіб розвинути, почати свою приватну діяльність. Даний метод будується на численної мережі франчайзі, а також, на добре відпрацьованих технологіях, що стосується територіального бізнесу. Франчайзер необхідний для того, щоб передати франчайзі готовий бізнес, свій бренд і марку, а також, додатково, забезпечити франчайзі всією необхідною допомогою. Франчайзинг у всьому світі має однакові особливості.

Справа в тому, що до франшизних підприємств відносяться компанії малого та середнього бізнесу. І всі вони користуються одними й тими ж критеріями. Тобто, кожному підприємству необхідні приміщення та кредити для здійснення своєї діяльності. Всі підприємства ведуть звітність і відповідно звітують в контролюючі органи. Не виключається і метод діяльності. Для того, щоб прийняти важливе рішення, купувати франшизу чи ні, необхідно для себе вирішити, чи готові Ви до цієї купівлі.

Адже відкривши свій бізнес , якщо все буде добре, весь прибуток отримуєте саме Ви. Якщо підприємство куплено за франшизною системою, тоді певний відсоток доведеться віддавати. Але в цьому є і позитивні сторони. Цей вид бізнесу більш надійний. Тому що продаються тільки випробувані успішні франшизи. Франшизні підприємства народжуються завдяки двом основним концепціям.

Перша концепція передбачає бізнес-ідею, яку необхідно впровадити в практику як франшизне підприємство. Друга концепція передбачає існуючий бізнес, який необхідно перетворити в франшизні підприємства, для того, щоб успішно його розширити. Багато корисної інформації про франчайзинг в России ви можете прочитати тут. Франчайзинг не передбачає відновлення погано функціонуючого підприємства. Кожна концепція повинна базуватися на здоровій фінансовій і організаційній основі.

Але перш, ніж скористатися франчайзингом, необхідно переконається в тому, що інших ефективних варіантів розвитку підприємства не існує. Франчайзинг допомагає створювати імідж компанії, який значно відрізняється від інших. Його можна використовувати не тільки для великої компанії. Основна частка припадає на тиражування малих підприємств, які успішно працюють в певній галузі.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами