ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Покер не азартна гра

покер

Яка різниця між азартними іграми та інвестиціями? Коли ви робите інвестиції, ви вкладаєте гроші або інші цінні речі для одержання прибутку.

Покер настільки ж азартний, як і вкладення грошей у біржу. Ця гра більше схожа на вкладення для одержання прибутку. Як так?

Яка різниця між азартними іграми та інвестиціями? Коли ви робите інвестиції, ви вкладаєте гроші або інші цінні речі для одержання прибутку. Ви сподіваєтеся, що ваш вклад буде прибутковим. Отже, ви говорите, що азартні ігри включають в себе неминучий ризик. Є небезпека – можливість – що ви не отримаєте прибутку від ваших вкладень і можливо втратите свої гроші. Але це твердження так само вірно коли ви робите будь-які інвестиції. Більше того, ви ризикуєте навіть тоді коли переходите дорогу: вас може збити машина, або ви просто посковзнетеся і зламаєте ногу. Елемент ризику присутній практично у всьому, що ми робимо.

Якщо не ризик, то, мабуть, більш підходящим словом для пояснення азартних ігор буде – шанс. Коли ви граєте – у вас є шанс. Це непередбачувана річ. Ви не можете це контролювати. Якщо ви підкине монетку – у вас не буде контролю над тим, впаде вона решкою ​​чи орлом. Якщо ви кинете монету в ігровий апарат ви не зможете контролювати момент, коли він повинен перестати обертатися.

Контролювати, приймати рішення

Так! Контроль – це влада над подіями. Ви можете направляти, зупиняти, домінувати їх. Без контролю ви дійсно просто ризикуєте. Ключовий фактор у такому випадку один: прийняття рішень. Чи в змозі ви приймати важливі рішення і впливати на результат? Коли ви контролюєте ситуацію, ви можете її проаналізувати і зробити саме відповідне дію. Ви робите вибір. Якщо він правильний – ви отримуєте прибуток. Ви переможець!

І ось чому покер не азартна гра. Коли ви розвиваєте свій навик, ви можете приймати правильні рішення – рішення, які допомагають вам вигравати гроші. До речі, покерний набір ви можете придбати на сайті poker-fishki.com.

Звичайно, в покері присутній елемент удачі. Це ще один аргумент на користь азарту, тому що ви можете програти свої гроші, незважаючи на те, що ви прийняли правильне рішення. Але якщо ви завжди будете так робити, закони ймовірності зроблять вас переможцем на дистанції.

Це як вкладення в нерухомість

Гра в покер це як вкладення в нерухомість для отримання прибутку. В обох випадках у вас є можливість приймати ключові рішення: Купувати мені цей багатоквартирний будинок? У цьому районі? Чи повинен я зробити ремонт в будівлі? Підняти чи ціну оренди? Чи пускати в будинок домашніх тварин? Здати в оренду цій парі або перевірити їх більш ретельно? Що б бути успішним в інвестуванні в нерухомість ви повинні приймати величезну кількість рішень. Якщо ви досвідчені і у вас є навички – ви будете успішні, це буде прибутково.

Те ж саме, у разі, коли у вас є відмінні навички в грі в покер, ви вмієте приймати правильні рішення: Грати за цим столом? Поміняти позицію? Входити в піт або скинути карти? Зробити рейз? Хороша чи це можливість блефанути? Що у мого суперника; чи можливо що у нього стріт? Ви тримаєте гру під контролем, ви самі приймаєте рішення. Це більше схоже на інвестиції ніж на азартну гру, де ви підкоряєтеся тільки сліпому нагоди.

Оцінка – Азартні ігри vs. Інвестиції

Ми можемо дати оцінку цим двом варіантам, базуючись на головному факторі: прийняття рішень. В абсолютно азартних іграх, як підкидання монетки або використання ігрових автоматів в Лас-Вегасі, ви практично нічого не вирішуєте – крім того, як підкинути монетки чи ні, кинути жетон в апарат чи ні. Це абсолютно, на 100%, азартні ігри.

Коли ви вкладаєте гроші у фінансову біржу, у нас є можливість одержати інформацію про акції які ми збираємося придбати; але як тільки ми їх придбали у нас залишається тільки три можливості контролювати подальший хід подій: купити ще, не робити нічого або продати акції. Всі рішення, які впливають на ціну наших акцій приймає якийсь менеджер, що знаходиться в двох тисячах миль від нас, який крім того, може бути зацікавлений в махінація з цими акціями або в отриманні бонусів, ніж у піднятті цін на наші акції. У нас немає абсолютно ніякого контролю.

Інший варіант чистих інвестицій, майже без ніякого ризику – це придбання акцій золотовалютного фонду, або покупка акцій, захищених державою, в якомусь великому банку.

Все інше лежить між двома цими крайнощами. Чим більше рішень ви можете приймати, тим ближче ваші вкладення до поняття «інвестиції» ніж до азартних ігор.

Визнаємо ж, покер це не чисті інвестиції. Є немаленький ризик або шанс програти. Але все ж я б оцінив покер ближче до вкладень в нерухомість, ніж як азартну гру.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами