ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як розпочати свій бізнес і не прогоріти?

Мабуть, найголовнішим питанням, яке ви собі задаєте себе, зваживши в розумі достоїнства і недоліки особистого бізнесу, є – «Чи можливо для мене кинути все і почати свій бізнес з нуля?». Адже зовсім скоро вам належить стати опорою в своїй компанії.

Підсумуйте всі свої достоїнства і недоліки і зробіть відповідні висновки. Інакше ваш молодший партнер дуже швидко знайде у вас слабинку і спробує на ній зіграти – часто вам на шкоду.

Деякі з вас, майбутні або теперішні бізнесмени, вже давно вибрали собі улюблену роботу, але деякі ще не прийшли до однозначного висновку. Не важливо, визначилися ви вже, з вашої сферою діяльності чи ні – ви завжди можете підібрати кращий варіант, виходячи з вартості реєстрації майбутньої фірми, юридичної або бухгалтерського супроводу, комп’ютерів, техніки, торгівельного обладнання.

Спочатку, окиньте критичним поглядом минуле: що ви робили і чого досягли. Можна зімпровізувати щось на зразок шкільного твору: що мені, власне, подобається чи, навпаки, що я не люблю. Чи поєднується сфера вашої діяльності з вашими інтересами? Якщо збігається, то ваші знання та вміння більш ніж здатні допомогти в успіху.

Чого ви чекаєте від майбутнього? Чого хочуть ваші замовники? Вам має сенс займатися бізнесом лише в тому випадку, якщо окупляться всі витрати, в тому числі і моральні. З іншого боку, ви ніколи не зможете добре заробити, якщо ваш товар або послуги не будуть користуватися попитом. Те, що вас у вашій справі задовольняє, цілком можливо, буде не в змозі вас прогодувати.

Багато компаній збанкрутували тільки тому, що ними неадекватно управляли. Почитайте статті відомих бренд-менеджерів або поговоріть з їх авторами, обмінятися думками з іншими підприємцями, обумовивши питання по реєстрації фірм , по податках, використанню спеціалізованого ПЗ, ведення бухгалтерського обліку своїми силами. Спробуйте визначити, у якій сфері очікується підйом. Більшість нових компаній можуть зрости, використовуючи «перехоплення» покупців в інших фірм або залучення клієнтів, які раніше не жили в районі їх діяльності.

Іншими словами, якщо в державі швидко знижується чисельність населення, вам навряд чи вдасться стати процвітаючим підприємцем. Тому спробуйте якось поєднати накопичений життєвий і трудовий досвід з тим бізнесом, в якому ви зможете досягти успіху на ринку. Тепер все, що вам необхідно – знайти засіб, за допомогою якого ви зможете притягати більше грошей замовників, ніж ваші конкуренти. Не засмучуйтеся, якщо накопичений вами життєвий досвід, як вам здається, вам не підходить.

Можна попрацювати в одній з компаній, які виробляють подібний товар або надають необхідну послугу. Важливо знайти для цього успішне підприємство з талановитим керівництвом. Тут ви поступово отримаєте, якщо захочете, потрібний досвід управління і, можливо, дізнаєтеся деякі секрети сучасного ринку, про які поки ще не писали в книгах. До того ж, на підприємстві ви прекрасно засвоїте технологічні тонкощі.

Вам також прийде на допомогу освіта. Хоча для відкриття свого виробництва ніяких особливих освітніх правил не пред’являється, надлишкові знання вам ніколи не завадять і зроблять менш важким вам самостійний діловий шлях.

Потрібно підкреслити, що деякі сфери діяльності доступні бізнесменам тільки при наявності сертифікатів, ліцензій і «корочок» про закінчення визначених навчальних закладів або курсів), а деякі визначаються на основі форми власності майбутнього бізнесу при реєстрації ЗАТ або реєстрації ІП (індивідуальних підприємців, реєстрації підприємництва) і реорганізації підприємства. В цьому вам може помогти юридическая фирма киев.

Тепер вам необхідно задати собі деякі питання. Чи існує потреба в товарі, який ви хочете запропонувати на ринку? Чи налаштовані ви підтримати задоволення цього попиту? Чи подобається вам те, чим ви збираєтеся робити? Чи дізнаєтеся ви в процесі роботи про всі нюанси, які приносять прибуток від ведення бізнесу? Чи залишиться і потім попит на ваш товар або послугу, і чи він збільшуватиметься?

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами