ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Віртуальні електронні гроші – реальний комфорт для сучасної людини

електронні грошіЕлектронні гроші не могли не з’явитися, адже з кожним роком, навіть місяцем все більше людей потрапляє в мережу Інтернет. У когось з інтернетом пов’язана робота, хтось займається самоосвітою у вільний час, хтось вибрав собі підключення для дому, тому що любить мережеві ігри. Так чи інакше, в Інтернеті віртуально представлені всі аспекти життя, але найдивовижніше – це відображення світу може бути не менш дійсним, речовим, чимось таким, що ми звикли називати реальним. Не виняток і гроші. І гроші завжди ставали причиною суперечок і розбіжностей.

Які можна згадати нарікання на електронні гроші? Їх не можна помацати відразу після отримання в гаманець; складно вигідно обміняти; вивести готівку можна, лише заплативши комісійні, а зі своїми грошиками ніхто не хоче розлучатися, і, взагалі, щоб вигідно вивести електронні гроші, потрібно постаратися. Хтось налаштований зовсім радикально, мовляв, обмін електронних грошей – це спосіб нажитися на нас. Але, якщо розсудити тверезо, адже ніхто силою не змушує приєднуватися до системи. Є інші варіанти здійснення платежів та обміну валюти, де комісія представляється нижчою, на перший погляд.

Але в тому-то й справа, що електронні гроші WebMoney знаходяться на своєму місці, а сервіс WebMoney Transfer відповідає потребам і запитам клієнтів. Найчастіше WebMoney використовуються для розрахунків з віддаленими працівниками – фрілансерами, для покупки товарів в Інтернет-магазинах, для оплати послуг зв’язку, рахунків. Відправник і одержувач можуть знаходитися за тисячі кілометрів один від одного. WM пункт і звичайний обмінник, звичайно, встановлять трохи різний курс на одну і ту ж валюту, але в цю різницю входить і зручність користувача – він може всі операції провести, не залишаючи будинок чи офіс, і заощаджений від походів по банкам і обмінним пунктам час, і нерви.

Дехто схильний підозрювати систему WebMoney Transfer в якомусь шахрайстві. Але, якщо не піклуватися про безпеку своїх грошей, і в реальному обміннику можуть надути, і на базарі, і в магазині може попастися нечесний продавець. Це питання знімається тільки особистою уважністю і обізнаністю про принципи надаваних послуг, про права та обов’язки учасників угоди. Гарантією надійності системи може служити те, що більшість великих банків працюють з WebMoney. Проводить операції з WMZ Приватбанк, який розробив цілий сервіс для самостійного обслуговування клієнтами своїх коштів WM Альфабанк, включає і ОТП банк WebMoney в списки валют, прийнятих для транзакцій. Це серйозні банківські структури, які разом з їх паперовими і металевими грошима протиставляють віртуальним електронним грошам, зокрема WebMoney.

WebMoney Transfer забезпечує високий рівень безпеки коштів у гаманці, звісно, ​​якщо дотримуватися рекомендації по використанню. Поповнити WebMoney не складає труднощів: відділення практично всіх банків продають карти WM – для кожної титульної одиниці випускають свій тип карти. Крім того, поповнити рахунок можна банківським переказом, готівкою в касі.

Періодично в людей починається паніка, що, мовляв, скоро комісійні в WM обмінниках і банках за транзакції з WebMoney злетять до небес. Це все чутки, як вони з’являються і звідки? Незрозуміло. Але видно одне – за 12 років існування WebMoney Transfer аудиторія користувачів лише збільшується, сервіс поліпшується і розширюється, сфера застосування WebMoney зростає, а користувачі від цього економлять свій час, уникають нудних ходінь по касах, паперової рутини і черг, і одержують масу позитивних емоцій.

Де і як краще виводити кошти з Webmoney в Україні?

З кожним роком кількість користувачів платіжної системи WebMoney росте, і все частіше виникає питання: «Як зробити вивід webmoney?». Існує кілька способів виведення wm грошей:

  • Можна знайти людину, якій потрібно поповнити свій рахунок у вебмані, і продати йому свої wmz або wmu, wmr, wme. Але знайти таку людину дуже важко.
  • Найбільш зручний спосіб виведення webmoney – це знайти підходящий обмінний пункт.

Обмінні пункти можуть виводити вебмані різними способами, але не всі обмінні пункти використовують саме той метод, який підходить особисто для Вас, адже у багатьох містах ще немає обмінників, і немає можливості отримати готівку за віртуальні гроші.

Сервіс obmennik.in.ua дає можливість виведення Webmoney на карту Райффайзен Банк Аваль, на рахунок ОТП Банку, на картку Visa, на рахунок Альфа – Банку, на карту ВТБ Банку і багато інших.

Найпоширеніші види виведення wmz, wmu на картку ПриватБанку і на готівкові гроші. Використовувати спосіб виплати через ПриватБанк зручно для тих, хто знаходиться на відстані, немає поблизу обмінних пунктів, але у кого є карта цього банку, і хто хоче економити свій час. Приват24 – електронний банкінг – за допомогою нього можна управляти рахунками не виходячи з власного будинку, маючи доступ в інтернет. І в лічені хвилини після того, як пункт obmennik.in.ua переведе Вам гроші на карту за Ваші webmoney, Приват24 покаже їх на балансі потрібного рахунку.

Висновок webmoney готівкою зручний і вигідніший для тих, у кого є можливість дістатися до обмінного пункту.

Кожен клієнт вибирає спосіб, який буде йому зручний для того, щоб здійснити виведення webmoney в певний момент. Так як бувають ситуації, коли людина користується тільки одним способом виведення своїх wmz, wmu, wmr, wme, але обставини складаються так, що постійний спосіб немає можливості використовувати. Наприклад, в одній ситуації більш зручним буде вивід webmoney готівкою, в іншій – буде краще виводити wmu, wmr, wme, wmz на ПриватБанк. Тому потрібно вибирати надійні обмінні пункти webmoney з великим спектром способів виведення webmoney таких, як obmennik.in.ua, щоб можна було підібрати найбільш вигідний спосіб.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами