ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon М’які покрівельні матеріали: переваги і недоліки

М’які черепичні плитки виготовляються з бітумно-полімерного матеріалу. Кращі виробники цього товару в наш час складають сильну конкуренцію абсолютно всім покрівельним матеріалам. Покрівля з м’якої черепиці вельми красива і прекрасно поєднується з цегляними стінами. Укладені покрівельні пластини імітують традиційну керамічну черепичну покрівлю та забезпечують її довговічність. М’яка черепиця чудово забезпечує функцію захисту від атмосферного впливу внутрішніх приміщень. Крім іншого, плитки можна приклеїти до решетування даху, не використовуючи густий вар або бітум.

М’яка черепиця італійського виробництва, яку поставляє фирма Домстрой, входить в число кращих сучасних покриттів покрівлі. Це листи розміром 1000 на 340 міліметрів, від 3 до 5 міліметрів товщиною. Залежно від типу матеріалу на один квадратний метр черепиці доводиться від 9 до 12,5 кілограмів ваги. Серед достоїнств цього покрівельного покриття можна виділити його гнучкість. Матеріали, що використовуються при виготовленні цієї черепиці – керамізірованний базальтовий гранулят, “стеклохолст” і бітум, модифікований поліпропіленом.

У цих матеріалів практично нульовий коефіцієнт водопоглинання, тому плитки італійської черепиці не піддаються процесам гниття і корозії. Крім того, у цього покрівельного матеріалу досить високі властивості шумопоглинання та пожежостійкості. За останньою ознакою цей матеріал відноситься до “самозатухаючого”.

Ще один вид – бітумна черепиця . Складність і форма покрівлі для цього матеріалу можуть бути різними. У його склад входить стеклохолст, кремнієвий пісок, мінеральні та кам’яні гранули, пігменти, окислений бітум і склеювальний склад на основі бітуму. У цієї черепиці вельми привабливий дизайн. У виробництві бітумної черепиці використаний принцип “листкового пирога”. Основою служить стеклохолст, що фіксує форму матеріалу. По обидві сторони від нього розташований в 5 шарів окислений бітум: зверху пофарбовані гранули і знизу – самоклеюча плівка. Серед достоїнств бітумної черепиці вогнетривкість, декоративність і простота монтажу. Мінусом є те, що під бітумну черепицю необхідне суцільна рівна підставка: фанера, дошки, бетон.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами