ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Клінінговий бізнес – казка чи реальність?

З кожним роком зростає і розвивається ринок послуг. Сьогодні ми вже не уявляємо своє життя без послуг професійних перукарів, модельєрів, дизайнерів і т.д. Одним з нових напрямків послуг, які порівняно недавно увійшли в наше життя, є клінінг – професійне прибирання приміщень, фасадів і прилеглої території.

Індустрія клінінгу народилася в Європі в середині двадцятого століття і лише через півстоліття стала популярною і в нашій країні. Попит на професійних клінерів був обумовлений тоді появою інноваційних технологій обробки приміщень квартир і офісів, а також оснащенням їх новітніми технічними засобами. Науковий підхід до прибирання офісів і квартир поступово став невід’ємною частиною українського ринку послуг. Використання зарубіжних і розробка вітчизняних технологій, спеціального обладнання та хімічних засобів дозволяють сьогодні надавати повноцінний якісний спектр послуг в області клінінгу.

Клининговый бизнес в большом городе можна розділити на чотири види:

  • професійне прибирання приміщень, яка полягає в генеральному або щоденному прибиранні квартир, офісів та інших приміщень;
  • зовнішнє прибирання будівель, що включає в себе миття фасадів, вікон, а також чистку покрівлі та промисловий альпінізм;
  • прибирання прилеглої території, що полягає у вивезенні сміття, снігу, догляду за газоном і т.д.;
  • спеціальні види робіт, такі як хімчистка, догляд за різними покриттями, нанесення захисного шару, що продовжує термін служби підлогового покриття, та ін.

Найбільшим попитом сьогодні користується професійне прибирання приміщень. Які ж переваги клінінгу? На перший погляд прибирання приміщень є найпростішим заняттям, що не вимагає ніяких знань і навичок. Праця прибиральниць у всі часи вважалася найбільш некваліфікованою і низькооплачуваною. Проте, життя не стоїть на місці, розвиваються технології, погіршується екологія, відповідно змінюються як санітарно-гігієнічні норми, так і вимоги, що пред’являються до чистоти приміщень. Якщо раніше під прибиранням малося на увазі лише видалення пилу і бруду, то тепер кожен матеріал вимагає індивідуального підходу до очищення, що полягає як у застосуванні особливої ​​професійної техніки, так і підборі спеціальних мийних засобів, безпечних для оброблюваних поверхонь і здоров’я людей. Клінінг дозволяє досягти гігієнічної і природної чистоти максимально швидко і ефективно.

У сучасних жінок все менше часу залишається на домашню роботу, в тому числі і на традиційне прибирання, не кажучи вже про прибирання після ремонту, торжества або інших незапланованих заходів. Ці фактори підвищують затребуваність такої послуги як професійне прибирання квартир. Це може бути разова або регулярна прибирання, яка складається з цілого комплексу робіт по наведенню чистоти і порядку в квартирі у відповідності з встановленими стандартами і обговореними в договорі вимогами замовника.

 

Як правило, при прибиранні квартири виконуються наступні види робіт:

  • видалення пилу та інших забруднень з різних видів поверхонь;
  • видалення жирних плям і усунення стійких запахів;
  • сухе чищення меблів, килимів, підлогових покриттів;
  • прибирання туалетних і ванних кімнат, а також кухні;

Однак, за бажанням клієнта, клінери можуть видалити пил і забруднення з зовнішніх і внутрішніх поверхонь предметів меблів, елементів інтер’єру, електроосвітлювальних і опалювальних приладів і т.д. Одним з основних елементів сучасного іміджу компанії є чистота будівель, приміщень, торгових залів та офісів. Крім того, професійне прибирання приміщень дозволяє підтримувати хороший стан фасадів і внутрішньої обробки, оберігаючи їх від впливу часу і навколишнього середовища. Це досягається шляхом використання сучасних засобів мийки та догляду за вікнами, новітніх технологій захисту фасадів, особливих способів очищення стін, підлог, килимових покриттів. Тому використання послуг компаній з прибирання приміщень, стає одним з невід’ємних аспектів підтримки престижу компанії.

Професійне прибирання офісів, як правило, здійснюється комплексно. Однак, для скорочення витрат, рекомендується укладати договір не разового характеру, а поєднувати різні види послуг. Клінери в своїй роботі використовують тільки найсучасніші матеріали очищення та комплексного прибирання офісу. Як правило, це очисники на водній основі, що діють за принципом фізичного відділення забруднень від поверхні. Ці кошти є екологічно безпечними, тому що не утворюють хімічних сполук.

Фахівці клінінгових компаній завжди готові вирішити найскладніші проблеми, які пов’язані з прибиранням приміщень і офісів. При цьому дається гарантія, що вона буде проведена на найвищому рівні, без негативних наслідків у вигляді подряпаній меблів або зіпсованої техніки. Той, хто хоча б раз скористався послугами клінінгової компанії, стає її постійним клієнтом.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами