ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Федеральна Резервна Система США надрукувала і роздала банкам 16 трильйонів доларів

долари

Шістнадцять трильйонів доларів намалювали і роздали друзям і приятелям чарівники-банкіри Федеральної Резервної Системи протягом одного року.

Це неймовірне викриття було зроблено в ході першого офіційного аудиту ФРС, проведеного американським державним бюро розрахунків (GAO) – і замовчувалось офіційною західною пресою. Тільки коротке повідомлення журналу “Форбс” висловило здивування з приводу завіси мовчання, яке огорнуло фантастичний результат.

Що означають ці нечувані цифри, і які люди стоять за гігантськими операціями? ФРС, тобто Федеральна Резервна Система, грає роль Держбанку США, тобто вона друкує красиві зелені папірці, що рахуються світовою валютою. Але ФРС не належить американському уряду або американському народу – це приватна корпорація, яка взяла на себе ці функції в далекому 1913 році в результаті таємної змови провідних політиків і банкірів на острові Джекіл.

З тих пір банки, які стоять за ФРС, заробляють незліченні прибутки – кожний долар, виданий ними, дається в борг і приносить відсотки. З 1991 року і Росія стала платити данину ФРС.

Американські ліберали не люблять ФРС. Деякі з них вважають її джерелом усього світового зла. Недавно помер Юстас Маллінз, який написав у п’ятдесяті роки, під керівництвом великого американського поета і мислителя Езри Паунда, книгу “Секрети ФРС”, яка була спалена, заборонена – і все ж розійшлася в мільйонах екземплярів.

З тих пір говорити про ФРС в США стало поганим тоном і кращим способом зіпсувати собі кар’єру, майже як про легендарних сіонських мудреців.

Але кілька років тому відчайдушний ліберал сенатор Рон Пол, який ледь не став кандидатом на пост президента США від республіканської партії в цьому році, знову підняв прапор боротьби з ФРС. Він зажадав провести відкритий аудит цієї корпорації. Його підтримав конгресмен-демократ Денніс Кучініч, теж пробував свої сили в боротьбі за президентський пост, і незалежний сенатор Берні Сандерс.

Вони пробили рішення конгресу, що змусило ФРС відкрити свої бухгалтерські книги перед GAO, незважаючи на протести банкірів, в першу чергу Бена Бернанке і Алана Грінспена.

Аудит – перший з 1913 року – відбувся, його результати були офіційно опубліковані – і замовчувались найвільнішою у світі американською пресою. Дані аудиту свідчать, що під час і після кризи 2008 року ФРС секретно емітувала і роздала шістнадцять трильйонів доларів “своїм” банкам, а ті вже роздали ці неймовірні суми на бонуси своїм банкірам.

Хоча ФРС назвала цю операцію “кредитуванням”, жодного цента повернуто не було, незважаючи на те, що “позика” був безпроцентною. Для порівняння – ВВП США – 14 трильйонів, весь національний борг США – 14 трильйонів, річний бюджет США – три з половиною трильйони.

Хоча ФРС видає себе за державну організацію, ні конгрес, ні президент не були причетні до рішень роздати ці суми банкам, в той час, як в США закриваються компанії, людей виганяють з будинків за невиплату іпотеки, і народ бідніє.

Серед отримувачів – Голдман Закс – 814 мільярдів доларів, Merrill Lynch-два трильйони, Сітігрупп – два з половиною трильйона, Морган Стенлі – два трильйони, Bank of America – 1,3 трильйона, The Royal Bank of Scotland і Deutsche Bank отримали по 500  мільярдів.

Коли вибухнула криза, конгрес США, після довгих суперечок, виділив 800 мільярдів доларів на “викуп” постраждалих банків. Зараз з’ясовується, що ФРС намалювала у багато разів більше грошей для цієї ж мети без жодного дозволу демократично обраних властей.

Тому в країні, керованій Вашингтонським обкомом, яка служить взірцем для багатьох російських лібералів, склалася сама несправедлива система розподілу доходів і багатств, пише сенатор Сандерс на своєму сайті.

400 найбагатших американців багатшими, ніж 150 мільйонів американців, а шість спадкоємців системи супермаркетів Wal-Mart багатші, ніж 30 відсотків американців. 1% володіє 40% всього національного багатства, а остальні 60% мають менше двох процентів.

Зараз ми бачимо, що їх багатство створено не працею, і навіть не винахідливістю – це той же результат розподілу і махінацій, що і в Росії доби Єльцина, про що нам недавно нагадав лондонський процес Березовського і Абрамовича.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами