ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Причини популярності автомобілів Chery

Автомобільні запчастини до корейських і китайських автомобілів набагато доступніші, ніж ті, які продають американські і європейські виробники. Разом з тим, якість експортованих автомобілів з цих країн мала досить високий рівень у порівнянні з вітчизняними виробниками.

“В 2001 році фірма завоювала право доступу на світовий ринок, ставши першим китайським виробником автомобілів для продажу за кордон”

Автопром Chery, заснований в Китаї в 1997 році, тут же налагодив виробництво автомобільних запчастин на платформі обладнання відомого європейського заводу Ford. Через два роки компанія Chery вже дозволила собі придбання шасі Толедо автомобільного заводу Fiat. Після цього стало можливим виробляти свої автомобілі. Спочатку фірмі не вдавалося отримати необхідну ліцензію на право продавати свої автомобілі на території Китаю, тому компанія залишалася і далі постачальником якісних, але тільки лише запчастин Chery. І лише в 2001 році фірма завоювала право доступу на світовий ринок, ставши першим виробником китайських автомобілів для продажу за кордон.

За п’ять наступних років автомобілі Chery встигли завоювати 29 країн світу і впровадити свої заводи в Росію, Іран і Пакистан. Сьогодні компанія успішно займається виробництвом та експортом автомобілів і якісних запчастин до них по всьому світу. У країнах Європи та ближнього зарубіжжя завжди доступний широкий асортимент запчастин Chery, які можна придбати у офіційних представників як в роздріб, так і оптом.

Покупая запчасти Chery Amulet оптом в интернет-магазине автозапчастей “Asiaparts” всегда можно рассчитывать на очень выгодные условия. Вам всегда подскажут, к каким экспертам лучше обратится для качественной замены деталей китайских автомобилей (например, чери амулет).

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами