ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Китайсько-Українські відносини в сфері вантажоперевезень розвиваються

вантажоперевезення

Держави Китай і Україна мають велику зацікавленість продовжувати і розвивати взаємовигідну роботу в сфері вантажоперевезень.  Дану інформацію повідомив Костянтин Грищенко, міністр України на проведеній, спільно з міністром Китаю, конференції.

«На даний момент міжнародні перевезення вантажів з Китаю, через Україну до Західної Європи тривають декілька тижнів, однак є реальні можливості прискорити доставку вантажів і знизити вартість, яку доводиться платити за послуги автоперевезень. У разі якщо Україна спільно з Російською Федерацією зможе здійснювати проходження вантажів за допомогою залізниці за вигідними всім сторонам тарифами, то ситуація з доставкою протягом довгих тижнів вантажів може досить швидко змінитися», – прокоментував Костянтин Грищенко.

Також Грищенко сказав, що для України цей проект представляє особливий інтерес і в разі якщо з боку Китаю почне надходити фінансовий потік, Україна зможе реалізувати амбітні інфраструктурні проекти.  Але сфера вантажоперевезень не єдиний напрям спільної діяльності, яке обговорювалося на конференції.  Міністр вважає, що у наших країн є реальні перспективи в сфері співробітництва в галузі космічних досліджень, сільському господарстві та Агропромі.

Міністр закордонних справ України повідомив, що зараз в українських ВУЗах навчається понад десять тисяч студентів, а в Китаї близько семисот.  «Ми має значний потенціал для залучення людських ресурсів», – сказав міністр.

Цзечи, міністр закордонних справ Китаю, сказав, що вони також налаштовані на розвиток науково-технічних, торговельно-економічних та гуманітарних напрямків.

«Наші країни володіють неймовірним потенціалом для розширення сфер співпраці.  На мій погляд, дуже важливим є, щоб різні структури влади обох країн змогли підвищити активність у консультуванні та розробці більш ефективних механізмів співпраці», – заявив міністр закордонних справ Китаю.

Результатом зустрічі було підписання міністрами протоколу, згідно з яким буде посилена взаємодія між МЗС обох країн.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами