ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Парковка біля будинку стане платною?

Таблички, вывески, виниловые наклейки, различные штендеры, лайтбоксы и баннеры – это оперативная наружная реклама, которая предназначена для привлечения и удержания клиента, повышения спроса на услуги и товары.

——————————————————————————————————————

Столична влада зайнята розробкою програми «Єдиний паркувальний простір. Це робиться заради удосконалення транспортної інфраструктури міста, розвантаження доріг, збільшення їх пропускної спроможності, покращення екологічної ситуації та підвищення безпеки пішоходів в Києві, сказав голова КМДА Олександр Попов.

Депутати Київради розглянуть проект програми вже цієї осені, а з початком наступного бюджетного року в столиці розпочнеться реалізація задуманого.

Виконання цієї програми призведе до впорядкування існуючих та створенню нових паркомісць там, де машини не будуть заважати пішоходам і шкодити благоустрою міста.

У перспективі – будівництво багатоповерхових паркінгів, благоустрій та організація парковок на прибудинкових територіях, благоустрій автостоянок та гаражно-будівельних кооперативів.

На виконання програми, яка розробляється, міськвлада розраховує отримати близько мільйона гривень інвестицій.

 

Читайте також на cайті:Залишити коментар

При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами