ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як заробити в iнтернетi, маючи свiй блог?

заробити в інтернетіЯк заробити в інтернеті, маючи свій блог? Виявляється не всі знають про такі можливості або вважають, що заробити на блозі можна тільки найвідомішим блогерам. В цій статті піде мова про те, як заробити на блозі з допомогою сервісу “Блогун”. У цей сервіс приймають і блоги на безкоштовних платформах. Дуже непогано можна заробити на блогах, розміщених на таких платформах як Я.ру, livejournal.com (ЖЖ). Чому саме ці блоги? Тому, що вони добре індексуються пошуковою системою Яндекс і в них швидко зростає рейтинг в каталозі блогів, а це саме той фактор, який відіграє важливу роль при прийнятті вашого ресурсу у Блогун.

Що являє з себе Блогун і як там заробляти?

Все досить просто. Потрібно зареєструватися на цьому сервісі і додати свій блог. При додаванні блогу Вам буде запропоновано написати повідомлення про даний сервіс і встановити в цьому повідомленні невидимий лічильник. До виконання цього завдання потрібно поставитися відповідально, оскільки якщо Ваш блог буде прийнятий модератором, то цей пост буде оплачений. Потрапити в Блогун не так і просто. Блог повинен бути достатньо популярним і має бути створений не сьогодні. Якщо модератор прийме Ваш блог (на розгляд йде як мінімум доба), то можна приступати до роботи. З величезного списку рекламних пропозицій Ви вибираєте ті, які Ви можете виконати і вимогам яких відповідає Ваш блог. Подаєте заявку на виконання завдання і чекаєте відповіді рекламодавця. Якщо його відповідь буде позитивною, то потрібно виконати завдання (написати повідомлення на задану тему з посиланнями). Найчастіше замовляють постові. Це пару речень в кінці будь-якої Вашої публікації на блозі, можна вже написаної. Виконуєте завдання, відправляєте його на перевірку і чекаєте надходження грошей на Ваш рахунок. В дійсності ця робота займає всього кілька хвилин.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА БЛОГУНІПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами