ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Прем’єр розповів, яку зарплату отримують кияни

Середня місячна зарплата в Києві складає більше 4700 грн, заявив Микола Азаров. Таку цифру прем’єр озвучив під час свого візиту до Миколаєва. Оглядаючи один з будинків, нещодавно зданих будівельниками в експлуатацію, він зауважив, що пріоритетним напрямком діяльності його уряду є доступне житло. Гість поцікавився, скільки коштує квартира в Миколаєві. І отримав відповідь: трохи більше 4 тисяч гривень за квадратний метр.

Ця інформація, мабуть, надихнула держчиновника, і він зробив висновок, що кияни можуть перебиратися в Миколаїв, тому що середня місячна зарплата жителів столиці складає більше 4,7 тис. грн.

А ось ціни на житло в Києві уряду ніяк не вдається опустити нижче 9 тис. грн за 1 кв.м. Причину такої дорожнечі Азаров убачає саме у високій зарплаті киян, які, за його словами, отримують щомісяця майже на 2 тис. грн більше жителів Миколаєва. Середня зарплата в цьому місті, за відомостями прем’єр-міністра, становить 2 800 гривень.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами