ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Разом неможемо і нарізно ніяк - Частина 4

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Все залежить від бажання змінити соціальний статус

– Дуже складно вивести якийсь єдиний тренд для всієї України, – каже соціолог, директор компанії Research and Branding Group Євген Копатько. – На сході і заході України, в містах і селах ситуація дуже сильно відрізняється. Найчастіше діти починають жити окремо від батьків з двох причин: вступають до вишу (або отримують роботу) в іншому місті або одружуються (виходять заміж). Хоча в тій же Західній Україні багато вимушено залишають батьківський дім, їдучи на заробітки за кордон.

Початок самостійного життя залежить від бажання молодої людини змінити свій соціальний статус. Природно, що діти з великих міст і з провінції в різному віці йдуть з батьківського дому. Перші переїжджають на навчання після школи, і багато хто тут же починають працювати. Вони живуть в гуртожитках, потім знімають своє власне житло. Другій категорії молоді не потрібно вирішувати квартирне питання. Хоча і тут все залежить від бажання людини отримати економічну незалежність.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами