ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Разом неможемо і нарізно ніяк - Частина 2

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Трохи статистики

В українському суспільстві склалася така ситуація, що батьки вважають своїм обов’язком опікувати своїх дітей до останнього.

На думку майже двох третин українців, діти повинні жити з батьками до того моменту, коли одружуються або вийдуть заміж. Згідно з останнім опитуванням компанії Research & Branding Group, таку думку висловили 57% респондентів. Протилежної думки дотримуються 34% опитаних українців і ще 9% не змогли відповісти.

Цікаво, що молодь одружується все пізніше і пізніше. Як і в інших країнах Європи, в Україні підвищується вік укладення шлюбу: якщо в 1989 році середній вік чоловіків при вступі до шлюбу становив 26,8 року, то в 2011 році – 30 років у чоловіків і 27 років у жінок.

– У нас відбувається зміна вікової моделі одруження відповідно до загальноєвропейської тенденції. Тобто поступово підвищується вік вступу в шлюб. Тому що сучасна людина більше часу витрачає на своє навчання, здобуття освіти, професії, і відповідно шлюб не укладається до завершення цього періоду. Однак українці раніше вступають в шлюб, ніж в більшості країн Європи, – зазначила науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень імені Птахи Людмила Слюсар.

При цьому в сільських регіонах, особливо в західній Україні, традиційно вітаються ранні шлюби. З іншого боку – офіційно не реєструють шлюб 10-12% українських пар.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами