ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Rover Spy Tank – зроблено для Apple

Rover Spy Tank являє собою радіокеровану іграшку, керовану Apple iPhone, iPad або iPod touch. Робот оснащений вбудованою камерою, яка транслює зображення на керуючий пристрій, є і мікрофон, що передає звук від машини. Для того щоб «рулити» роботом, не потрібно ніяких екранних кнопок, користувач просто нахиляє гаджет в потрібну сторону. Управління здійснюється по Wi-Fi, радіус дії складає 60 метрів на відкритому просторі або 30 – в приміщенні. Щоб почати управляти роботом необхідно завантажити безкоштовний додаток з AppStore – «Rover Wireless Spy Tank». Підключіться до бездротової мережі робота, запустіть додаток і Ви побачите на екрані меню управління.

Rover Spy Tank купить який можна в інтернетмагазині невеликий за розмірами – чотири колеса, гусениці, антена зверху. Зв’язок з iPhone налаштовується дуже просто, потрібно зайти в налаштування Wi-Fi, вибрати там мережу танка, все. Так, перед цим встановіть на планшет або смартфон додаток з AppStore. Камера працює непогано, управління просте – тільки не забувайте, що натискання на ліву чи праву стрілку приводить до повороту, для їзди вперед або назад потрібно затискати обидві. Можна знімати фото, нічний режим теж є, щось на зразок нічного бачення. Працює танк як годинник, дальність близько тридцяти метрів.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами