ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Вітер змін в енергетиці - Частина 5

Сторінки: 1 2 3 4 5

Вино, зерно і вітер

Микола Бізіков, голова сільської ради села Тузли:

– У нашому селі проживає 940 жителів. Звичайне заняття для населення в наших краях – виноробство і виробництво зернових, а також торгівля надлишками натурального господарства в курортний сезон на базах відпочинку, розташованих в десяти кілометрах від села. Найбільші підприємства – фермерське господарство “Вікторія” та приватне підприємство “Грін-Південь”, які займаються вирощуванням пшениці, ячменю та соняшника. Ще є 14 невеликих фермерських господарств. Річний бюджет нашого населеного пункту становить 481 тисячу гривень.

Рік тому вітропарк вирішував питання землевідведення. Ділянка, яка підходила для їх потреб, знаходилася в 650 метрах від населеного пункту. Це були вісім наділів наших односельчан, з яких частина відразу погодилися на продаж, частина – ні, а один, як тільки почув, що будують німці, зажадав п’ять тисяч доларів за гектар свого наділу, хоча всім була запропонована справедлива ціна – 1000-1200 доларів за гектар. У підсумку знайшли інші ділянки. Всього за землю вітропарк заплатив жителям села Тузли 88,2 тисячі гривень.

На самому початку нашої співпраці вітропарк побудував кілометр дороги. Коли ми попросили допомогти поміняти вхідні двері в школі, виділили 14 тисяч гривень. На ці кошти ми ще й вікна замінили. А коли в травні згорів насос, який забезпечував село водою, сільраді оперативно виділили 4,2 тисячі гривень. Так що інвестор допомагає нам вирішувати побутові проблеми.

 

Сторінки: 1 2 3 4 5При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами