ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Медична реформа зазнала фіаско

У результаті проведення в Україні реформи охорони здоров’я на практиці скорочують медустанови і медичних працівників. Про це повідомив голова Незалежної профспілки медиків Олег Панасенко.

За його словами, результатом реформи можна вже вважати негативні для українців наслідки, такі як віддалення медицини від жителів, особливо в сільській місцевості за рахунок ліквідації ФАПів.

Тепер жителі змушені їхати за сотні кілометрів по розбитих дорогах не тільки на плановий огляд, але і в екстрених випадках, наприклад, при пологах.

До того ж, в поліклініках почали скорочувати персонал – 100 і більше чоловік, за рахунок створення сімейних амбулаторій. При цьому, рівень зарплати медичних працівників виріс аж на 1%.

Відзначимо, сімейним лікарям в столиці, приміром, обіцяють зарплату в 4-7 тисяч гривень. Вже з цього місяця лікарям доплачуватимуть 100% окладу, гарантованого державою, за якість і ефективність роботи, яка вимірюється по 8 показникам.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами