ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon До 2030 року виживуть 39 мільйонів українців

Аналітики Ерсте Банку прогнозують подальше скорочення населення України, незважаючи на збільшення народжуваності. За їхніми прогнозами, до 2030 року населення України може зменшитися до 39 мільйонів. При цьому залишається тенденція до старіння населення. За цим показником, який становить 16%, Україна одна з лідируючих країн у світі.

Приміром, тільки за минулий рік кількість пенсіонерів зросла до 13,7 млн ​​осіб, а кількість працюючого населення скоротилася до 18,5 млн. Тобто, на одного пенсіонера припадає одна працююча людина.

Посилює ситуацію і народжуваність. За останні 10 років вік українок, що народжують первістків, виріс до 25-30 років. При цьому кожна 5 дитина народжується поза шлюбом. Також на 100 шлюбів припадає близько 45 розлучень.

Також у звіті вказується, що на демографічну ситуацію негативно впливає низький рівень якості життя українців, а також зростання серцево-судинних і ракових захворювань.

Відзначимо, в 2012 пройде всеукраїнський перепис населення.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами