ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українців можуть зобов’язати чіпувати тварин

У Раді з’явився законопроект, який передбачає обов’язкове чіпування собак. На своєму засіданні Кабмін повинен буде затвердити список порід собак, які підлягають цій процедурі в обов’язковому порядку. Попередньо в цей список увійшли такі породи собак: пітбультер’єри, бультер’єри, мастіфи, ротвейлери, доги, добермани, вівчарки, шарпні і метиси цих порід.

Крім того, на ці породи собак буде поширюватися ряд правил. Наприклад, заборона на їх вигул неповнолітніми дітьми, заборона на вигул без намордника і повідка.

Відзначимо, процедура чіпування тварини коштує в середньому 200 гривень, при цьому п’ятизначний код залишається у тварини до кінця його життя. Спроба ввести щомісячний дохід за утримання собак і котів у квартирі вже вводилася в 2009 році в Києві і в інших регіонах. Передбачалося, що за собаку дрібної породи господар повинен платити 3 гривні, за велику собаку – від 6 гривень щомісяця.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами