ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кого торкнеться спрощення візового режиму з ЄС?

В Брюсселі глава МЗС підписав угоду про спрощення візового режиму з країнами ЄС. Дані зміни будуть спрямовані в основному на студентів, членів громадських організацій, духовенства, преси.

Дана угода встановлює граничну вартість у 30 євро, яку можуть брати посередники при оформленні візи. У той час як сьогодні такі компанії просять за свої послуги від 70 до 100 євро. А в Чехію і всі 200 євро, оскільки саме ця країна вважається найпопулярнішою за рівнем відвідуваності туристами.

Також угода передбачає прискорену процедуру отримання візи (протягом 3-х днів) для тих регіонів, де немає іноземних консульств. Відзначимо, дана угода вступить в дію після підписання в середині осені і вона розрахована саме на тих українців, які часто їздять за кордон, а таких в Україні, згідно з дослідженнями, всього 4%.

——————————————————————————————————————

Одним з важливих атрибутів гарного закладу громадського харчування є наявність спецодягу для персоналу. При цьому, одяг для кухарів буде відрізнятися від уніформи офіціантів і барменів не тільки кроєм і кольоровою гамою, але і якістю використовуваної тканини. Тому що спецодежда для поваров повинна виконуватися з гігроскопічної тканини з водовідштовхувальним покриттям, адже уніформа кухаря повинна довгий час зберігати презентабельний зовнішній вигляд.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами