ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 8 правил підбору ресторану для весілля

1. До суми, яку ви попередньо запланували на ресторанні витрати, додайте ще третину. На непередбачені витрати. Повірте, вони будуть.

2. Оцініть свої можливості, розділивши загальну суму виділених грошей на кількість гостей. Якщо отримана кількість грошей непристойно мала, спробуйте зменшити кількість запрошених.

3. Якщо ви рідко буваєте в кафе та ресторанах, порадьтеся з друзями і знайомими, які є частими гостями таких закладів.

4. Скористайтеся послугами інформаційної довідки 059 або ресурсів мережі Інтернет, присвячених пошуку ресторанів чи кафе луцька або інших міст України.

5. Складіть попередній список з 5-10 закладів і відвідайте кожен з них в якості звичайного гостя. Порівняйте ціни, якість обслуговування, час роботи і місцерозташування. Зробіть висновки.

6. Відберіть 2-3 заклади. Уважно перегляньте меню кожного з ресторанів. Воно не повинно бути одноманітним, мати і м’ясні, і рибні страви, а також закуски, салати та інше.

7. Поставте крапку у виборі ресторану. Порівняйте запропоновані ціни, виберіть один ресторан до душі.

8. Узгодьте з адміністратором всі нюанси, забронюйте дату, меню, внесіть аванс за бронювання ресторану.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами