ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Дисконтна карта – невелика хитрість торгівлі

Багато людей любить шоппінг і це давно вже відомий факт. Більш того, відома і форма залежності від цього – деяка форма емоційного розладу, при якому людина пристрасно бажає здійснювати покупки. В умовах глобалізації шопоголіків стає все більше і багато хто усвідомлює необхідність прийняття контрзаходів.

Існує маса способів для слабовільного покупця, що допомагають йому зберегти свій гаманець. І головний з них – звичайно ж відмова від походу в магазин. Однак є необхідний мінімум товарів, споживання яких неминуче. Тому розумніше говорити тільки про обмеження кількості візитів в магазини і про ретельний їх відбір.

Іншим способом є обмеження на суму грошей, яку людина носить з собою. Не можна витратити більше грошей, ніж є при собі. Але багато великих магазинів навчилися обходити цей прийом – вони пропонують передоплачені кредитні карти. Загальновідомо, що в Ісламі заборонений позичковий відсоток і для того хто бере і для того хто дає. Тому використання кредитної картки для мусульманина неприпустимо. Але цілком припустимо використання простої дисконтної картки, яка не має накопичувальної частини.

Крім того, дисконтна картка володіє гарним стимулюючим ефектом для збільшення попиту на товари в магазині. Людина може купить дисконтную карту і їй буде приємніше витрачати менше, а такі карти дозволяють робити це кожного разу.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами