ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Де купити дешеві авіаквитки?

Літак завжди відносився до найменш доступного і дорогого виду транспорту для широкого кола мандрівників. Кілька десятиліть тому скористатися Аерофлотом могло далеко не багато людей. Цьому були причини – обмежена кількість авіаперевізників і занадто дорога вартість квитків. Сьогодні ситуація значно змінилася – авіаперельоти стали звичайним явищем для мандрівників. Але тим не менш, вартість до сих пір має вагоме значення при виборі способу поїздки.

Ціни на квитки зростають паралельно із зростанням цін на нафту, але завжди є можливість придбати дешеві квитки. Це можна зробити декількома способами. Перший з них – спеціальні пропозиції. Це, мабуть, найбільш зручний спосіб економії на перельоті. Якщо згадати часи СРСР, коли в Союзі була тільки одна авіакомпанія, дешеві квитки розкуповувалися в найкоротші терміни, оскільки їх міг дозволити собі майже будь-який службовець або робітник.

Сьогодні вартість авіаквитків значно зросла, але велика конкуренція змушує авіакомпанії пропонувати своїм клієнтам дешеві квитки за спецпропозиціями. Але при цьому висувається кілька умов. Наприклад, певний проміжок часу, коли можна придбати авіаквитки і зробити авіапереліт, неможливість здати або переоформити на іншу дату, обмеження часу перебування в пункті призначення, обмеження в обсязі багажу.

І, звичайно ж, виділено певне коло людей, які можуть придбати авиабилеты значно дешевше: пенсіонери, студенти, інваліди і так далі. Крім того, якщо ви плануєте поїздку на курорт не у сезон, можливість придбати тут дешевые авиабилеты значно зростає. Потрібно лише заздалегідь дізнатися про спецпропозиції і здійснити бронирование авиабилетов.

Другий спосіб придбати авіаквитки зі знижкою – придбати їх у бюджетних авіакомпаніях. «Секрет» їх дешевизни – вони економлять на всьому: літають з «незручних» для клієнтів аеропортів, польоти здійснюються в незручний час, пасажирів на борту не годують, знижені норми провозу багажу та ручної поклажі. Тому можна сказати, що бюджетні авіакомпанії – це просто відсутність комфорту.

Але не варто думати, що бюджетні авіакомпанії економлять на стані парку літаків. Він, як правило, новий, тому що чим менше ремонтних послуг, тим економніше. Крім того, сучасні двигуни дозволяють споживати менше палива. Загалом, можна сказати, що бюджетні авіакомпанії – це раціонально і надійно.

І ще одна можливість придбання дешевих авіаквитків – «гарячі» пропозиції на чартерні рейси. Це відмінний спосіб заощадити фінанси. Але схопити така пропозиція не так-то просто. Чартер замовляють фірми, орендуючи на певний час борт у авіакомпанії. І такі квитки не поширюються у вільному продажі, купити їх можна тільки лише в самій турфірмі. Але фірми пропонують купити «чартерний» квиток разом з туром. Але іноді дешевий квиток і тур бюджетного класу може обійтися значно дешевше, ніж квиток на регулярний рейс.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами