ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon З листопада подорожчають продукти і косметика

Соціальні ініціативи президента не пройдуть безслідно для українців, оскільки вже з листопада вони будуть фінансуватися з бюджету. Це означає, що інфляція буде рости, а разом з нею і ціни на товари широкого споживання. Зокрема, варто очікувати подорожчання продуктів харчування, побутової хімії та косметики в три рази.

Експерти впевнені, що соціальні програми перед виборами – це передвиборний хід, який призведе до погіршення економічної ситуації і до кризи вже в новому році.

Відзначимо, в Україні напередодні виборів в містах і селах проходить соціальне опитування майбутніх виборців за чотирма пунктами: чи потрібно зробити компенсацію внесків СРСР постійною? Чи потрібна іпотечна програма кредитування «Доступне житло», де держава компенсує 13% річних? Чи потрібно матеріально підтримувати малозабезпечені та багатодітні сім’ї? Чи потрібно продовжувати створювати перинатальні центри на підтримку материнства і дитинства? Останній пункт, в якому пропонується відповісти, за яку партію ви готові віддати свій голос на виборах? – Лише підтверджує, що передвиборча кампанія в Україні стартувала.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами